Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Orjinal navide avrupada trafik bilgisi var. Ayrıca istediğin an gözünün önünde harita olması bence çok güzel. Telefonla uğraşmıyorsun. Ben otosanın mantığını anlamadım. İnatla navi getirmiyor. Ama ben çevremden biliyorum, navili isteyen çok insan var. Ayrıca işin görsellik tarafı var. Navisiz sync 3 ana ekranı gerçekten çok başarısız.

+9999 Bas ses komuta devam et. Telefon bağla vs uzun hikaye, arayüz gerçekten çok başarılı oluyor.

WhatsApp Image 2019-01-31 at 21.33.01.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Bas ses komuta devam et. Telefon bağla vs uzun hikaye, arayüz gerçekten çok başarılı oluyor.

tabi teknoloji gibi varmı yav bişey merak ettim klimayı sesle kontrol edebiliyormusnuz klima paneli manuel klima sesli kontrol çalışma durumu nedir acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

tabi teknoloji gibi varmı yav bişey merak ettim klimayı sesle kontrol edebiliyormusnuz klima paneli manuel klima sesli kontrol çalışma durumu nedir acaba ?

Maalesef klimayı ''Kuş serisi'' usülü çalıştırıyoruz. (Pek klima açmıyorum) Ön cam ısıtmayı klimadan çok kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Sadece sıcaklığı sesle kontrol edebiliyorsun. Başka komut yok sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bilen arkadaşlardan ciddi ciddi yardım rica ediyorum. 

Bizim arabaya düşük seviye SYNC3 mü koymuşlar nedir. Mesela buradaki videolardaki arabalarda ayarlar tuşuna basınca 3 sayfa ayar çıkıyor, bizde 2 sayfa . Mesela wi fi  niye yok bizde ? Köşede wi-fi işareti var ama i çıkıyor, o ne ?  

Nolur şu video izlemeyi bir anlatın. Mp4 leri müzik olarak dinlemek çok kötü. 

Mobil uygulamarda boş ekran çıkıyor. Telefon BT ile bağlanmış olsa da kablo ile bağlı olsa da boş . Niye var ki o..

IMAG1055.thumb.jpg.badb15faf0d0db0a59279d4f274e3d72.jpgIMAG1054.thumb.jpg.4d5ac9bda30772a800c50b6e65de83ef.jpg

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik güncelleden wifi ayarlarına giriyorsun. Amacı o, başka bi işlevi yok. 

Video olayı hiçbir oem üründe yok, tehlikeli.

Telefon ayarlarından acil yardımı açarsan sağ üstteki kırmızılı ikon gider.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Google bu arada android auto arabirimini güncellediğini duyurmuş geçen hafta. Şimdilik android auto 2019 adı verilen versiyon, 2019 yaz sonu gibi yayınlanacakmış. Resimlerden gördüğümüz kadarıyla, carplay'den de esintiler taşıyan daha kolay kullanımlı bir arabirim. Benim gibi apple telefondan samsung telefona geçmiş birisi olarak, olumlu bir gelişme. Carplay'in arabirimini çok arıyordum çünkü.

android-auto-dark-theme-1.jpg

android-auto-navigation-with-media-controls-1.jpg

android-auto-music-playback-1.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde sync3 ve geri görüş kamerası var. 

Geri vitese yaptığımızda kamera açıldığında müzik sesi kapatan bir ayar var mı? Ben bulamadım da.  Yani sensörün sesini duyamıyorsun.

Benim 3.5taki  Çin işi multimedyada bile bu ayar var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Bende kısılmıyor gibi geldi bana. Yarın daha dikkatli bakayım. 

ne kadar kısılmasını istediğinin ayarı olmalı abi. golfte öyle en azından. sıfırlayabiliyor da hiç kısılmayabiliyor da...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

ne kadar kısılmasını istediğinin ayarı olmalı abi. golfte öyle en azından. sıfırlayabiliyor da hiç kısılmayabiliyor da...

Şöyle ses ayarı çok yüksekse park sensörü öttüğünde müzik sesini azaltıyor ama kesmiyor, müzik sesi azsa nasıl olsa park sensörü duyuluyor diye değiştirmiyor. Bu bana yeterli gelmedi. 

Geri vitese geçtiğimde tüm sesi kesmeli bence en azından bu opasiyon olmalı. Etrafta çocuk vardır daha park sensörü göremiyordur ama çocuk arabaya doğru koşuyordur biri dur diye bağırır falan duyamazsın ki . Geri giderken hiç ses olmamalı diye düşünüyorum. Hadi fört benle aynı fikirde değil buna gerek yok dedi ama çok mu zor geri vitese geçince müziği kapa ayarı koymak.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.