Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Evet tabi onun için gerek yok ve bunun için CarPlay e de gerek yok zaten.

Onu en basit örnek diye verdim zaten. Offline navigasyonda veya offline spotifyda carplay yine çalışacak. Önceki mesajından tersini anladım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ozan Kar said:

Onu en basit örnek diye verdim zaten. Offline navigasyonda veya offline spotifyda carplay yine çalışacak. Önceki mesajından tersini anladım. 

De o noktada başka bir saçmalık devreye giriyor, örn. iPhone'da Apple Haritalarından başkasını kullanamıyorsun ve o offline olmuyor diye biliyorum. Google Maps için illa ki Android Auto gerekli, onda da Yandex Haritalar kullanılamıyor diye okudum internetten.

Ama ileride Sync 3'lü bir aracım olursa değiştirmem dediğim iPhone'dan Android bir cihaza geçerim orası net.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Cem Kamil said:

De o noktada başka bir saçmalık devreye giriyor, örn. iPhone'da Apple Haritalarından başkasını kullanamıyorsun ve o offline olmuyor diye biliyorum. Google Maps için illa ki Android Auto gerekli, onda da Yandex Haritalar kullanılamıyor diye okudum internetten.

Ama ileride Sync 3'lü bir aracım olursa değiştirmem dediğim iPhone'dan Android bir cihaza geçerim orası net.

Uygulamalara yavaş yavaş destek gelir diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yavan talihsiz kelime.

Bu işlerde para da konuşur. Firmalar da NAVİ satmak için uğraşacak daha sonra ortak noktalar bulunacak vs. Yandex biraz armut toplar.

Apple CarPlay net olarak şuan sistem olarak daha ilerde. Harita harici, daha fazla özellik sunuyor. Bakınız; sistemler işte, daha ne demeli :)

PodCast'ten tut iBook'a. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Tatilde otelde tesadüf almanya da yaşan biriyle tanıştım. Elektronik mühendisi ve ford'da multimedia test kısmında çalışıyor. SYNC3 ile gelecek olan panelde en önemli özelliğin şimdiki gibi kapasitif değil rezistif ekran olacağını söylemişti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tatilde otelde tesadüf almanya da yaşan biriyle tanıştım. Elektronik mühendisi ve ford'da multimedia test kısmında çalışıyor. SYNC3 ile gelecek olan panelde en önemli özelliğin şimdiki gibi kapasitif değil rezistif ekran olacağını söylemişti. 

Arkadaşı buraya alsaydık [emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Evet 1 yıldır söylediğimiz gibi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Evet 1 yıldır söylediğimiz gibi :D 

Bak yeminle aklıma geldi kesin söylemiştir diye :) bu başlıkta göremedim hatta detaylı bilgi linki paylaşmışsın orada da göremeyince aha dur bende birşey paylayaşayım dedim,  yine olmadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Bak yeminle aklıma geldi kesin söylemiştir diye :) bu başlıkta göremedim hatta detaylı bilgi linki paylaşmışsın orada da göremeyince aha dur bende birşey paylayaşayım dedim,  yine olmadı :)

Evet yazmamışım. Sonuçta deneyim başlığı olduğu için :D  

http://www.focusclubtr.com/topic/11574-sync-3-avrupa-için-hazır/#comment-375303

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.