Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

14 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Ben hiç açmadım. My key de kullanmadım. Bence gereksiz detaylar. Ama işine yarayan olacaktır elbette. Mesela 18 yaşında oğlum olsa ve arabayı alacak olsa; ilk işim my key olabilir ? 

Bir filmde gördüm aile yemeğe gidiyor arabayı valeye bırakıyor,  vale hemen navigasyonun ev tuşuna basıp çıkan adresin resmini çekip whatsapp tan hırsızlık şebekesine atıyor. 2 saat sonra ev tam takır kuru bakır. Demek ki Otosan bizim arabalara bilerek nav koymamış ?? , kendi telefonumuzu kablo ile bağlamadıkça nav yapamadığımız için bu risk yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
27.05.2023 - 10:46 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Burada da ara mesajlar uçmuş. 

Android autoya weather radar uygulaması gelmiş. Telefona indirip arabada kullanabilir ve benim gibi kendinizi uçak pilotu gibi hissedebilirsiniz 😜😂

IMG-20230527-WA0001.jpg

Yeni hali güzel olmuş android auto'nun, carplay'e epey yaklaşmış. Ama yine de ekranı optimum kullanma, duvar kağıdı vs konusunda az daha gelişmesi gerekiyor.

image.png.025bbe9565aa2ee7aa1ed8b4862068be.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Yeni hali güzel olmuş android auto'nun, carplay'e epey yaklaşmış. Ama yine de ekranı optimum kullanma, duvar kağıdı vs konusunda az daha gelişmesi gerekiyor.

image.png.025bbe9565aa2ee7aa1ed8b4862068be.png

Bizim Volvo çok sıkıntılı. AA ya ekranın küçük bir kısmını tahsis etmişler. Koca ekranın bamya kadar kısmı AA,  orayı da böyle 2-3 e bölünce iyice bitticik oluyor. 
Tüm dünyadan ful ekran AA talebi var ama bizi dinlemiyorlar. 

348698408_915641446209788_1888505001692587730_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Bizim Volvo çok sıkıntılı. AA ya ekranın küçük bir kısmını tahsis etmişler. Koca ekranın bamya kadar kısmı AA,  orayı da böyle 2-3 e bölünce iyice bitticik oluyor. 
Tüm dünyadan ful ekran AA talebi var ama bizi dinlemiyorlar. 

348698408_915641446209788_1888505001692587730_n.jpg

Volvo'da google play yok mu? Carplay araca göre çeşitli çözünürlükle işi çözmüş. AA, ise her araç modeli için özel tanımlama yapmayı seçiyor. O nedenle Volvoya özel tanımlama yapana kadar standart ile idare etmek gerekiyor. Benzer sorun, dikine yerleştirilmiş ekranlı sync 3 ve sync 4'de de var.

24 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bu kişiselleştirme sevdanıza hayranım. 😄

Hep aynı şeyi görmek sıkıyor beni. Arada oynamak gerek 😛 

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

Volvo'da google play yok mu? Carplay araca göre çeşitli çözünürlükle işi çözmüş. AA, ise her araç modeli için özel tanımlama yapmayı seçiyor. O nedenle Volvoya özel tanımlama yapana kadar standart ile idare etmek gerekiyor. Benzer sorun, dikine yerleştirilmiş ekranlı sync 3 ve sync 4'de de var.

Var da bizimkilerde işte sadee o kadar. Google bu yeni coolwalk ile çözünürlüğü otomatik yaptı. Enine dikine her ekrana uyuyor ama , firma ekranın küçük kısmını ayırınca yapacağı bir şey yok. Sonraki modellerde volvo ful ekrana geçti ama bizimkiler böyle. Tüm dünyadan android autoyu güncelleyip ful ekran yapın diyen binlerce kişi var ama volvo dinlemiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Merhaba, tekrar bir şey soracağım. Dün Taksim'de bir focus4 sedan gördüm , sync 3 veya 4  var . Adam carplay açmış, bir uydu haritasında navigasyon yapıyor. Muhteşem çözünürlüklü bir harita vardı. Bizim Android auto da ise Google haritalar çok düşük çözünürlüklü (malum bilgisayarda da düşük çözünürlüklü. )

Carplayde başka bir harita mi var yoksa sync 3 , sync 4 farkı mi bunu yapan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.