Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Günal Yılmaz yazdı:

18266 için link var mı elinizde Murat Bey? Ben geçen gün malum rus sitesinden indirdim, güncelledim ama 18093 değişmedi. Sonrasında da kurcalamadım pek. 

18266'yı kuramazsınız, apim'in değişmesi gerekiyor (ya da yeniden formatlanması). Version 3.0 için en son 18261 var; "JR3T-14G381-AN"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Günal Yılmaz yazdı:

Çok ketum bu ruslar. Bu bilgiyi bulmak epey zor olacak. ?

Bilgi işlemci bi arkadaş lazım ? Sync 3'e ubuntu vb ile bağlanmak mümkünmüş. Bundan sonra modül, bi tür hardiske dönüşüyor. Sonra istediklerini yapabiliyorlar.

Bu arada mk4 apim'de ilave 4g modemi mi ne varmış. Hat alınırsa, 4g internet bağlantısı yapabiliyormuş. Örneğin navigasyon bilgilerini kendisi bu sayede internet üzerinden alabiliyormuş. 2 sene ücretsiz, sonra "ford bank" üyeliği ve oraya para yatır diyor. Türkiyede bu yönde bir çalışma var mı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Türkiyede bu yönde bir çalışma var mı bilemiyorum.

https://www.focusclubtr.com/topic/17413-yeni-ford-focus-15-ecoblue-8-ileri-otomatik-test-sürüşü-neler-değişti-2018-2019/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bilgi işlemci bi arkadaş lazım ? Sync 3'e ubuntu vb ile bağlanmak mümkünmüş. Bundan sonra modül, bi tür hardiske dönüşüyor. Sonra istediklerini yapabiliyorlar.

Bu arada mk4 apim'de ilave 4g modemi mi ne varmış. Hat alınırsa, 4g internet bağlantısı yapabiliyormuş. Örneğin navigasyon bilgilerini kendisi bu sayede internet üzerinden alabiliyormuş. 2 sene ücretsiz, sonra "ford bank" üyeliği ve oraya para yatır diyor. Türkiyede bu yönde bir çalışma var mı bilemiyorum.

4g modem ayrı parça olarak gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu da Magic Earth navigation. Carplay desteği gelmiş. Grafikler fena değil. Geceleri yıldızlar çıkıyor vs. Ekstrası, ilk defa carplay arabiriminden gps hızını da gösteriyor olması. Dahası tamamen offline çalışabiliyor. Haritalar ücretsiz indirilebiliyor telefona. Eksi yönü, Türkiye haritası an itibariyle yetersiz görünüyor.

magic earth.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
27.06.2018 - 18:10 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Aynen ? 

Bence CarPlay var iken artık navi çok mantıklı bir donanım değil. Hem focus hem kuga da kullanıyorum. Trafik bilgisi olmadan şahsen navi bana göre boş oda anlık destek ile mümkün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.02.2019 - 16:42 tarihinde, Enes Bektaş yazdı:

Bence CarPlay var iken artık navi çok mantıklı bir donanım değil. Hem focus hem kuga da kullanıyorum. Trafik bilgisi olmadan şahsen navi bana göre boş oda anlık destek ile mümkün.

Orjinal navide avrupada trafik bilgisi var. Ayrıca istediğin an gözünün önünde harita olması bence çok güzel. Telefonla uğraşmıyorsun. Ben otosanın mantığını anlamadım. İnatla navi getirmiyor. Ama ben çevremden biliyorum, navili isteyen çok insan var. Ayrıca işin görsellik tarafı var. Navisiz sync 3 ana ekranı gerçekten çok başarısız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.