Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focusum Sağa Sola Yaylanıyor

Engin Şahiner

Soru

merhaba arkadaşlar focus3 styl plus dizel abamın geçen hafta sol arka yay değişimi yaptım orjinal çıkma olarak . aracın arkası fazla yükseldi sanki.sonra farkettim araç sağa sola yaylanma eğilimi göstermeye başladı sorun sizce ne olabilir fikirlerinizi bekliyorum saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

sanmıyorum ama eski hali daha basıktı sanki . tek bir yay bu kadar yükseltebilirmi arabayı .amortisörlerdende şüpeleniyorum .

birde yakup bey bana tavsiye edebileceğiniz özel bir servis varmı.otomatik park devre dışı durumda akabinde park sensörlerimde çalışmıyor saygılar . not. esenyurttayım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maalesef benim hiç tecrübem yok, eski başlıklara bakabilirsiniz.  Yetkili servis olarak Şahs.oğlu var ama size uzak tabi.

Uzaktan yorum yapmak zor açıkcası normalde bir sorun olmaması gerekir ama normalden birazcık fazla yüksek kalması doğaldır (sıfır yay ise o da)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Engin Şahiner said:

abi valla o bir tane yayı zorla buldum ikisi birden çok zor otosan da bile yoktu . eski yayım kırıkmış ama bu halinden daha iyiydi

Benim baktığım listede 21 farklı yay çıkıyor focus için. Araç ağırlığı ve kullanım amacına göre epey çeşitlendirmiş ford. Yanlış yay takılma ihtimali yüksek eğer parça koduna göre almadıysanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Engin Şahiner said:

Pahalısıda piyasada yok cem abi .sözde güncel araba ama neyini sorsam parçacıya orjinal olarak yok diyolar anlamadım

Dizelmiydi onlarda hatırlamıyordu valla..

Parça olmaması anormal değil, istiyorum diyeceksiniz onlar 'acil' olarak getirtecek. 

Eğer araç bu süre zarfında kullanılamıyorsa size araç verilecek.

Bu tür işlemleri, bize yapmadan önce sormanız lazımdı yaptıktan sonra uzaktan ne diyelim; parçanın kontrol edilmesi gerekir.

İkisi de dizel bile olsa sonuçta hurda araçtan sökülüyor belki öncesinde o da değişti ve hatalı.

Parça kodunu boşuna yapmıyorlar sanırım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Fotoğraflar - Videolar > Benim Arabam kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.