Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabanın Altından Sarkan Parça

Batuhan Kanbur

Soru

Abilerim selamlar bugün otobandayken bir poşet tarzı şeyin üzerinden geçtim patladı sanırım ses çıktı ancak çok poşetede benzemiyordu önümdeki tır şöförü bir anda arkyaa atınca kendimi kaçıramadımda ezdim geçtim üzerinden fark etmeden 5 kilometre sonra aracımla hızlandığımda kısa kısa sürtme sesi duydum eyvah lastik patladı diyerek emniyet şeridine çektim lastikler sağlamdı ancak arabanın sol arka tekerler bölümünden bir parça sarkıyordu kasislerde filan sürtmüyor sola doğru eğimli yollarda hız yapınca geliyor sürtme sesi fotoğraf yükledim sarkan parça ne gibi bir yol izlemeliyim durum ciddi mi ? vida çıkmış mı kırılmış mı ? kafamda deli sorular.

20160630_194123[1].jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Mehmet hocam nokta atışı yapmış doğrusu gittim bugün adamlar aynı cevabı verdiler kırılma yokmuş sadece çıkmış neden çıktığını sorduğumda farkında olmadan altı sürtmüş olabilir arabanın dediler zamanla çıkabilecek birşey değilmiş yarın tekrar götürüp yaptıracam teşekkür ederim herşey için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.