Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 ünüzü Koruyun

Bora A.

Önerilen Mesajlar

anahtarsız çalıştırma olan araçlarda, araç anahtarla sürekli irtibat halinde sanırım. anahtar araç içinde olduğu sürece çalışmasında sıkıntı yokken, yine kart veya anahtar belli bir mesafeye kadar iletişim kurabiliyor; mesafe dışına çıktığında ise motor çalışmıyor. focustaki sistem böyle değil mi??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anahtarsız çalıştırma olan araçlarda, araç anahtarla sürekli irtibat halinde sanırım. anahtar araç içinde olduğu sürece çalışmasında sıkıntı yokken, yine kart veya anahtar belli bir mesafeye kadar iletişim kurabiliyor; mesafe dışına çıktığında ise motor çalışmıyor. focustaki sistem böyle değil mi??

Hayır.Focus 3 de anahtarla arabadan indiğinizde araç stop etmiyor...çalışıyor..Kapılarda kilitlenmiyor...Birisi çalışır vaziyette bindi gitti,benzin bitene kadar sürer,sonra stop eder ve bir daha da çalıştıramazsınız...Eğer araba parçalamak isteyen bir hırsıza denk gelirseniz bir daha arabanızı bütün halinde göremezsiniz !!! O yüzden anahtarsız çalıştırma olan Titanyum Focus 3 ünüz varsa aracınızı kesinlikle çalışır vaziyette bırakıp araçtan inmeyin !!! çok tehlikeli !!! Bunun böyle yapılmasının nedeni sanırım arabayı çalıştırır çalıştırmaz anahtarı cebinize attığınızda,diyelimki bir neden için arabadan inince ,örneğin bagajdan bişey almak için,yada arkadan inene yardım etmek gibi,arabanın zırt pırt stop etmemesini sağlamak..Birde anahtarı cebinize atıp sürdükten sonra varacağınız yere geldiğinizde araçtan çıktığınızda araç nasılsa stop eder diye düşünüp eve gittiğinizde (focus 3 ün kapıları da otomatikman kapanmadığından) kapıların açık unutulmaması için...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

özür dilerim özel bi amacım yoktu iş yerinde kullandığım programda büyük harf kullanmam gerekiyor capslock açık kalmış sadece o kadar dikkat ederim.ayrıca farkındaysanız foruma yeni katıldım bu kadar kasılacaksa çok da takip etmem zaten ii günler

özer aygül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özür dilerim özel bi amacım yoktu iş yerinde kullandığım programda büyük harf kullanmam gerekiyor capslock açık kalmış sadece o kadar dikkat ederim.ayrıca farkındaysanız foruma yeni katıldım bu kadar kasılacaksa çok da takip etmem zaten ii günler

Sevgili meslektaşım,

Malumunuz sibercede büyük harf bağırmak anlamı taşıyor, ikide birde bir zıpır gelip ortalığı karıştırıyor, forum yönetimi de buna yönelik proaktif davranabiliyor.

Ortada bir kötü niyet yok, yangına körükle gitmeyelim.

Bazı tedbirler buranın kalitesinin idamesi için gerekli.

Anlayışla karşılayalım.

Zaten siz de öyle yapmışsınız...

Bu arada ihtisas var mı?

Nerede görev yapıyorsunuz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Est. kasmak vs değil amaç; Cem Bey açıklamış hemde okunuş olarak göze Hİç hitap etmedeğini sizlerde anlamışsınızdır..

Uyarmasak devam etseniz daha iyi olmayacak sanırım, iletinizi silmek yerine 2. kez uyarmayı tercih ettiğimiz için kusura bakmayın lütfen.Amacımız düzenli bir forum oluşturmak sizlerin takibi için...

bu arada sileceklerle ilgili bir konu açmıştım göremedim ne oldu anlamadım?

Ayrıca; sizinle tanışmak için Tanışma kategorimize bekliyoruz....

Burada

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Focus 3 ünüzün USB girişine USB çoklayıcı takmayın,sistemini bozabilirsiniz,ama usb uzatma kablosu takabilirsiniz...

USB girişine çoklayıcı takıp, bir tanesinden müzik dinlerken diğerine navigasyonu takarak sadece güç almak istiyorum, olmaz mı diyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstteki mesajımdan sonra fitil ve döşemelerin altından geçirerek dikiz aynasının arkasına bir dişi USB prizi çektim, çok işe yaradı, süper oldu diyebilirim, ister navigasyon, ister kamera istediğim cihazı karmaşa olmadan takabiliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.