Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focus Sony Hoparlör Ve Ses Yalıtımı Uygulama

Eray Alkan

Önerilen Mesajlar

On 25.06.2016 at 17:33, Berat Hasbek said:

Kapılarda bariz tokluk hissi uyandırdı mı acaba?

Evet kesinlikle oldu 

On 25.06.2016 at 17:55, Özer Aksu said:

Nasıl cesaret ediyorsunuz bu kapıları dağıtıp tekrar geri topluyarak . Ben birsey soktuğu mutlaka ya klips kırıyor yada Trim yerlerini catlatiyorum . 

Deli cesareti :) Daha öncede megane 2 ve volvo s40 yapmıştım Şunu söyleye bilirim kapı klips leri focus un çok sağlam kırmak için özel çaba göstermelisin :) Sadece arka sol kapı kapı açma kolunun içerisindekini kapağı kaybettim Sanırım onuda servisten bulabilirim.

On 25.06.2016 at 19:34, Yahya Akman said:

Güle gule kullanin. Bende simdi benim aracin konusunda paylastim. Kapi iclerine keske bituself uygulasaydiniz. Elinize saglik. :)

Çok yoruldum ve gerçekten Çok uğraştırıyor el girmiyor her tarafa Bituself uygulamak için cam motoru ve kilit aksamını sökmek gerekir Sökmeden sağlıklı yapmak neredeyse imkansız gibi geldi bana 

Zaten 3,5 larda gerçekten yalıtım güzel Fotoğrafını çekmemeyi atlamışım ama, söktügümüz döşemenin iç tarafındada yalıtım var Beyaz elyaf gibi bir şey 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yoruldum ve gerçekten Çok uğraştırıyor el girmiyor her tarafa Bituself uygulamak için cam motoru ve kilit aksamını sökmek gerekir Sökmeden sağlıklı yapmak neredeyse imkansız gibi geldi bana 

Zaten 3,5 larda gerçekten yalıtım güzel Fotoğrafını çekmemeyi atlamışım ama, söktügümüz döşemenin iç tarafındada yalıtım var Beyaz elyaf gibi bir şey 

Eline saglik. Ben cam motoru sökmeden yaptım. Evet yaptım oldu. Ağaoğlu mode on :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Eray eline emeğine sağlık...

Teşekkür ederim Gürkan Abi

2 dakika önce, Yahya Akman said:

Eline saglik. Ben cam motoru sökmeden yaptım. Evet yaptım oldu. Ağaoğlu mode on :)

Aslında Ağaoğlu mode bende on Sen bildiğin profesyonel çalışma yapmışsın :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eksikler:

Plastik trim kisminin icini de firex benzeri bir katmanla dosemeniz lazim.

Plastik trim tarafindaki beyaz klipslerin tamami sok tak oynar, bu yuzden altina dogme diker gibi bir kac tur ip dolayin veya silikon yapinki asil yuksek sesteki cizirtilar kaybolsun.

Kapi tarafindaki dis saci guzel yalitmissiniz fakat plastik trimle bulustugu noktalar ciplak kalmis, bu kisma ic taraftan o kullandiginiz beyaz malzemeden uygulamaniz lazim.

Bu beyaz malzeme egerki titresimi sertlik bakimindan onleyecek bir malzeme degilse ses sisteminiz yine bir nebze kayba ugrayacak.

Soylediklerimin yapilmis hali bkz://The Red :) Dinleyenlere sorunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Servet Özkan said:

Eksikler:

Plastik trim kisminin icini de firex benzeri bir katmanla dosemeniz lazim.

Plastik trim tarafindaki beyaz klipslerin tamami sok tak oynar, bu yuzden altina dogme diker gibi bir kac tur ip dolayin veya silikon yapinki asil yuksek sesteki cizirtilar kaybolsun.

Kapi tarafindaki dis saci guzel yalitmissiniz fakat plastik trimle bulustugu noktalar ciplak kalmis, bu kisma ic taraftan o kullandiginiz beyaz malzemeden uygulamaniz lazim.

Bu beyaz malzeme egerki titresimi sertlik bakimindan onleyecek bir malzeme degilse ses sisteminiz yine bir nebze kayba ugrayacak.

Soylediklerimin yapilmis hali bkz://The Red :) Dinleyenlere sorunuz.

Bu işi bana da yapsakmı diyorum ama çok sıcak yahu :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar said:

Bu işi bana da yapsakmı diyorum ama çok sıcak yahu :D 

Benim kullandigim siyah kare malzemeden bulmak lazim Ozan, cooook guzel is yapmisti. Arabani daha cok sevdirir sonuc biliyorsun iste.

Bu arada sicakken yapmak daha iyi, daha guzel yapisiyor ve kavriyor malzeme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Servet Özkan said:

Benim kullandigim siyah kare malzemeden bulmak lazim Ozan, cooook guzel is yapmisti. Arabani daha cok sevdirir sonuc biliyorsun iste.

Bu arada sicakken yapmak daha iyi, daha guzel yapisiyor ve kavriyor malzeme.

Beraber yapar mıyız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Özkan said:

Lojistik destegi eksik etmezsen tabiki neden olmasin. Fekat sen o parcalara para harcamayacak kadar tutumlu (cimri) bir adamsin. Pek olasi gelmedi bana ne dersin? :)

kaça patladığına göre değişir, tutumlu olabilirim ama cimri değilim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.