Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Side Belek Kızılağaç Bölgesinde Tatil önerisi

Celal Maraşlıoğlu

Önerilen Mesajlar

1.5 yaşındaki oğlumla uzun yolculuklara dayanamayacağımıza karar vermiş olup ağustosun 20 sinden itibaren 5 günlük hepsi dahil tatile çıkmaya karar verdik ama sıkıntımız genel itibariyle otellerin denizlerinin pek sığ olmaması malum çocuk küçük denizi hemen derinleşmeyen bir otel istiyoruz ama sitelerden pek belli değil durumları tatilini side belek kızılağaç bölgesinde geçiren arkadaşların değerli yorumlarıyla yardımcı olmasını rica ediyorum.

Celal Maraşlıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birçok örnek verebilirdim ama 1i hariç hiçbirinin adını hatırlamıyorum şuan. O biri de Belek Letonia Golf Resort..

Mersin sahilleri dediğiniz gibidir fakat istediğiniz tarzda otel bulma şansınız nerdeyse yoktur. Fakat genel itibari ile denizi tabiri caizse 100 metre gitseniz 2 metre derinliğe ulaşır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 18.06.2016 at 02:18, Celal Maraşlıoğlu said:

1.5 yaşındaki oğlumla uzun yolculuklara dayanamayacağımıza karar vermiş olup ağustosun 20 sinden itibaren 5 günlük hepsi dahil tatile çıkmaya karar verdik ama sıkıntımız genel itibariyle otellerin denizlerinin pek sığ olmaması malum çocuk küçük denizi hemen derinleşmeyen bir otel istiyoruz ama sitelerden pek belli değil durumları tatilini side belek kızılağaç bölgesinde geçiren arkadaşların değerli yorumlarıyla yardımcı olmasını rica ediyorum.

Merhaba, bende iki çocuk babasıyım ve arkadaşlarımızın ısrarı üzerine Belek Beach Resort Hotel 9 - 15 Temmuz Rezervasyonumuzu yaptırdık.  (Hem İstanbul - Antalya arası Focus'umuzu test etmiş oluruz diye düşündük)

Çocuklu aileler için mükemmel diyorlar Özel Plajı, 7/24 animasyon ve aktivitelerin olduğu çocuk ve aile dostu bir otel  Genel beğeni puanı çok iyi. incelemenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.