Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Enjektör Temizliği

safakturan

Soru

Merhabalar bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Aracım yüksek hızda ve gaza fazla yüklenmemde ışık yakıyor ve stop edip tekrar çalıştırmam gerekiyor. Aracımı makineye bağlattım enjeksiyon pompa arızası çıktı. Pompa ustasına gittikten sonra ölçtü ve mazot pompasında sorun yok sadece enjektörlerde var dedi fiyat için konuştuğumda yenilerinin 1000 tl olduğunu söyledi fakat benim için enjektörleri söküp valflerinin değişimini yapabileceğini söyledi buda 500 tl olur dedi. Sorum şu ; valf değişimi geçici bir çözüm mü yoksa sorunu ortadan iyi bir şekilde kaldırır mı? Aracım : ford focus 2003 1.8 tdci 

teşekkür ederim şimdiden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
13 dakika önce, Serkan Karakoca said:

ben olsam direk sıfırını daha uygun fiyatlı bulur alırdım başım ağrımadan binerdim ...aracınız kaç bin km de ?

Araç 218 binde araç yurtdışı aracı fiyatı 8000tl. 1000 tlden daha uygun nasil bulunur bilmiyorum :/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, safakturan said:

Araç 218 binde araç yurtdışı aracı fiyatı 8000tl. 1000 tlden daha uygun nasil bulunur bilmiyorum :/

zamanı gelmiş daha uygun bulmak için enjektörünüzün üzerindeki kodun resmini çekin google yazın kodu burdan ipucu yakalarsınız pompacılara vs sorun sıfır almak daha mantıklı ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Servet Özkan said:

Yenisi 1000TL degildir, cok daha pahalidir. Yenisini 1000TL ye veririm diyen adamdan uzak durmak lazim. Elindeki mal ya cakma dir yada cikma :)

Ve yeni diye itelemeye calisiyordur.

Hocam 500 liralık rnjektörlerin sökülüp valf değişimine nedersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, safakturan said:

Hocam 500 liralık rnjektörlerin sökülüp valf değişimine nedersiniz?

Valflerinde sorun varsa enjektorlerin tamir ettirmeyin, uzun sure kullanacaksaniz tabi. Duzgunce parcacidan orjinal parca bulup alin komple degistirin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya aynı sorun bende de çıktı nasıl cozdunuz aracım 2003 focus 1.8tdci ghia benim arabam 94 binde daha yuklenince birden arabaya kizdirma bujisi lambasi yanıp sönüyor cekisten dusuyo gaz kesiyo stop ediyo birde yavas yavas hizlanirsam 120den sonra yine ayni sorunla karşılaşıyorum size maliyeti ne oldu bu işin beni korkuttu biraz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.