Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tatil önerisi

Süleyman Ünal

Önerilen Mesajlar

Meraklısına çok yer var...

Kuzeyden başlarsak

1. Küçükkuyu merkezli, Bozcaada, Truva, Assos, İda dağı eteğindeki köyler ve Hasanboğuldu gezmeli. Ayvalık uzatmalı...
  2. Datça yarımadasında; konaklama için Selimiye, Bozburun, Palamutbükü, gezmek için Serçe Limanı, Çiftlik koyu, Amos antik kenti, Bayır, Söğüt, Selimiye, Bozburun, Datça, Knidos.
  3. Dalyan veya Sarıgerme konaklamalı Köyceğiz bölgesi, günübirlik tekne gezileri ile Köyceğiz gölü, İztuzu, Ekincik, Göcek koyları
  4. Ölüdeniz konaklamalı Fethiye bölgesi, Kelebekler vadisi, Kayaköy, Fethiye kaya mezarları, balık pazarı, Saklıkent, Xanthos antik kenti, günübirlik tekne gezileri.
  5. Kaş konaklamalı, Kalkan, Patara, Kaputaş, Meis, Letoon antik kenti.

Daha devam edebilirim.

Bölge seçilirse yönlendirici de olabilirim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Cem Boneval said:

Datça yarımadasında; konaklama için Selimiye, Bozburun, Palamutbükü, gezmek için Serçe Limanı, Çiftlik koyu, Amos antik kenti, Bayır, Söğüt, Selimiye, Bozburun, Datça, Knidos.

deniz, doğa ve virajlar :) muhteşem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz de aynı mantıkla gezmeyi seviyoruz. Bana, geçtiğimiz yaz yaptığımız muhteşem geziyi hatırlattınız [emoji4] Buyrun :

Bu rotada, burada yazdıklarımın üç katı kadar daha gezebileceğiniz yer var. Rotayı biraz daha detaylı araştırabilirseniz, mutlaka çok güzel yerler bulacaksınız [emoji4]

Bu rotayı denemek istedim simdi. Her sene marmaris her sene tıkın yuz gel. Datça güzeldi. Ama gezmek istiyorum. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.