Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paypal Türkiye'den çekiliyor (ve Tekrar Geri Geliyor)

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Paypalda hesabınızdaki bakiyeyi aktarabileceksiniz yazıyordu

Yeap. Ama ben sana yollayamam, teknik olarak bugün başlaması lazımdı.

PayPal hesabımdaki bakiyeyi en son 6 Haziran’a kadar mı bankaya aktarmam gerekiyor?

Hayır. Müşterilerimiz 6 Haziran’dan sonra da PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve hesaplarındaki bakiyeyi Türk banka hesaplarına para aktarabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeap. Ama ben sana yollayamam, teknik olarak bugün başlaması lazımdı.

PayPal hesabımdaki bakiyeyi en son 6 Haziran’a kadar mı bankaya aktarmam gerekiyor?

Hayır. Müşterilerimiz 6 Haziran’dan sonra da PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve hesaplarındaki bakiyeyi Türk banka hesaplarına para aktarabilirler.

Aktaramazsam zaten gitti 60 usd [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Aktaramazsam zaten gitti 60 usd emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Alışveriş yaparsın işte sorun olmaz nasıl olsa harcıyorsun yurt dışında.

KaraköyGüllüoğlu da paypal'ı silmiş :D:zha: 

Screen Shot 2016-06-07 at 18.12.49.png

4 dakika önce, Volkan Ö. said:

Kıbrıs serbest mi? Aklıma geldi birden :)

Orada banka hesabın varsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Yakup Çağatay said:

ee olay ne o zaman ben anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ozan Kar said:

ee olay ne o zaman ben anlamadım

Hesabında eskiden kalan parayı gasp etmiyor adam. Ama ben senin mailine yani hesabına şuan para atamam :D 

Bende neden milletin lösev'e şimdi para aktardığını anlamadım hem de alt limit yok banka için. Maksat yardımsa bu hep yok muydu :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Hesabında eskiden kalan parayı gasp etmiyor adam. Ama ben senin mailine yani hesabına şuan para atamam :D 

Bende neden milletin lösev'e şimdi para aktardığını anlamadım hemde limit yok. Maksat yardımsa bu hep yok muydu :D 

aslında paypal hesabıma para göndermen de de sıkıntı olmaması lazım.

hesabına parayı çekmek için limit 15tl değilmiydi? ama o para ilerde alışverişte de kullanılırdı sonuçta, bilmiyorum heralde bahane oldu :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ozan Kar said:

hesabına parayı çekmek için limit 15tl değilmiydi? ama o para ilerde alışverişte de kullanılırdı sonuçta, bilmiyorum heralde bahane oldu :) 

O limit bu kısıtlama için kalkmıştı ondan dedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bende neden milletin lösev'e şimdi para aktardığını anlamadım hem de alt limit yok banka için. Maksat yardımsa bu hep yok muydu :D 

Maksat şuydu 3 dolarla uğraşmaktansa para aktarma kapanmadan önce bari bir işe yarasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Semih O. said:

Maksat şuydu 3 dolarla uğraşmaktansa para aktarma kapanmadan önce bari bir işe yarasın.

Abicim kendi hesabına alabiliyorsun :D Ayrıca açıklama kısmında alışverişe de kapalı diye yazılmamış ki ya da harbiden ben anlamıyorum :zha: Neyse görmüş olduk üzücü ekranı.

Dediğim gibi benim okuyup anlamama göre biraz popülist geldi sadece, niyesini sorgulamak çabasında değilim :) İnsanlara karışmayalım. Bu tür şeylerin içten ve alışılagelmiş olması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim kendi hesabına alabiliyorsun [emoji3] Ayrıca açıklama kısmında alışverişe de kapalı diye yazılmamış ki ya da harbiden ben anlamıyorum :zha: Neyse görmüş olduk üzücü ekranı.

Dediğim gibi benim okuyup anlamama göre biraz popülist geldi sadece, niyesini sorgulamak çabasında değilim [emoji4] İnsanlara karışmayalım. Bu tür şeylerin içten ve alışılagelmiş olması lazım.

Niyesini sorguluyorsun aslında o yüzden diyorum zaten. Populist diyerek bile niyesini sorguluyorsun abi. Ben zaten kimseye karışmıyorum fikrimi söylüyorum.

Populist mopulist, güzel bir amaca hizmet etti demek istediğim buydu. İsteyen istediği gibi kullansın.

Neticede paypal yok artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Semih O. said:

Niyesini sorguluyorsun aslında o yüzden diyorum zaten. Populist diyerek bile niyesini sorguluyorsun abi. Ben zaten kimseye karışmıyorum fikrimi söylüyorum.

Populist mopulist, güzel bir amaca hizmet etti demek istediğim buydu. İsteyen istediği gibi kullansın.

Neticede paypal yok artık.

Güzel zaten ama bahanelere girerek yapılması bana güzel görünmedi.

İşte gittiği için, olamadığı için, ona kalmasın diye vb.

Yardım yapmak için bunların olmasına gerek yok yani. Niyesini sorgulasam en başta derdim :) Sadece anlayamıyorum dedim sebebi de anlamsız gelmesi. 

3 dakika önce, Ozan Kar said:

Kendimi amerikada göstermeyi beceremedim yahu, adres eklemede ülke seçeneği yok. 

Aynen, ben o kıllığı tüm kartları silerek ve adresi değişerek denedim 6'sından önce ama değişmiyor. :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.