Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Giulia Türkiye'ye Geliyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2016 yılının son çeyreğinde ülkemizde de satışa sunulacak olan Alfa Romeo Giulia, gerek benzersiz tasarımı gerekse atak sürüş dinamizmi ve üstün teknolojik özellikleriyle sıra dışı bir Alfa Romeo modeli olarak ön plana çıkıyor. İlk etapta 510 HP’lik en güçlü motorlu versiyonu Giulia Quadrifoglio’yla Türkiye yollarına çıkacak olan yeni Alfa Romeo modeli, yüksek performanslı lüks sedan rekabetine katılacak.

TAHMİN

Quadrifoglio benzinli 2.9 LT V6 510 ps 600 Nm; bunun giriş versiyonu en az 426 bin TL olacaktır.
Standart versiyon ile gelen dizel 2.2 LT 150 ps 380 Nm; bunun giriş versiyonu en az 203 bin TL olacaktır.

Standart versiyon ile gelen benzinli 2.0 LT 200 Ps 330 Nm; sunulursa eğer yine baz olmak şartıyla fiyatı en az 157 bin TL olacaktır.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/alfa-romeo-giulia-turkiyeye-geliyor/

Alfa-Romeo-Giulia-1200x800-e17735ae6c7ebc3a.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

400'lü fiyatlar 510 PS araba için hiç fena değil. 

M3 ve M4 için en az 100 daha eklemek gerekiyor, C63 S AMG için de 150 civarında.

Tabii güvenilirliği biraz tartışmalı marka imajı para sahibi olanı da iki kere düşündürür mü bilemedim... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Alperen G. said:

Onu alacagima sunu alirimcilar gelmeden ben soyleyeyim; Cem abinin dedigine katiliyorum, o parayi verecek adam Alfa Romeo alir mi bilemem..

asıl onlar alfa alır da ; arabayı likit fon olarak gören müteahhit zihniyetli, almadan satmayı düşünen çoğunluk (ben artık onlardanım :) ) almaz  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.