Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Fiesta Üretimi Hakkında

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Motor trend dün makyajlı fiesta kış testlerinin casus fotosunu verdi.

Ön tasarımın gelecek nesil Fusion/mondeo ya benzeyeceğini farların incelip daha kızgın bakışlı olacağını falan sÖylüyor. Ama resimlerdeki araba 6 ay Önceki casus resimlerle aynı. Yani arabada gıdım ilerleme yok.

Bence bu arabanın çıkışı en erken Kasım Aralık olur. Bir Önceki kasanın makyajlısını da 2005 Kasım hatta aralığına doğru gÖrebilmiştik.

En alınabl FORD modeli olur bence :)

http://wot.motortrend.com/spied-ford-fiesta-gets-face-lift-with-2013-fusion-grille-179587.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide ben bunun fotoğrafını gördüğümü hatırlıyorumki? NErede gördüğümü hatırlamıyorum ama gördüğümden eminim. Hatta farın alt köşesini tırpanlamışlardı. Eskisi gibi sivri değil orası. Focustakine benzer bir yapısı var artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugün verilen bayağı kamuflajsız spy fotolar. Farlar iyice incelmiş ve ızgara görünümüyle birlikte şu yeni mondeo/fusiona benzetilmiş. Güzel birşey gelecek gibi..Bu abiler 2013 başında çıkar diyorlar.

2014-ford-fiesta-hatchback-spy-photo-photo-451811-s-520x318.jpg

2014-ford-fiesta-hatchback-spy-photo-photo-451815-s-520x318.jpg

2014-ford-fiesta-hatchback-spy-photo-photo-451813-s-520x318.jpg

O ne öyle ..çok sinsi bakışlı olmuş.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaşlar ford fiesta powershıft geliyor.facebook sayfasına fiesta sedan fotoğrafları yüklenmiş yeni delhi olarak(Hindistan)üretim sanırım ama net bilgi yok.

hadi hayırlsıı bakalım,2013 cok renkli gececek

Sedan fiesta satışları var hatta makyajlanacak o da 2013 gibi makyajlı fiesta ile gelir..b-max 1.6 powershift aynısı fiesta içinde gelecek işte :) yessss

Geç bile kaldılar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ford fiesta powershıft geliyor.facebook sayfasına fiesta sedan fotoğrafları yüklenmiş yeni delhi olarak(Hindistan)üretim sanırım ama net bilgi yok.

hadi hayırlsıı bakalım,2013 cok renkli gececek

ıııiiiyyyy, o hindistan sayfasındaki garabet mi? fiesta sedan dediğin kıçına ekleme yapılmış melez bi tip... lütfen gelmesin.. ama powerhift fiesta iyi olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günaydın yusuf,nasılsın

iyiyim sağol Aylin, sen nasılsın ?

ıııiiiyyyy, o hindistan sayfasındaki garabet mi? fiesta sedan dediğin kıçına ekleme yapılmış melez bi tip... lütfen gelmesin.. ama powerhift fiesta iyi olur...

Ben beğendim Fiesta sedanı :) hatta geçen sene ilk gördüğümde neden buraya getirmezler demiştim. symbol, accent vs. iyi rakip olur bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.