Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Fiesta Üretimi Hakkında

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sedan Fiesta gelir, uygun fiyatla da piyasaya sürülürse sümbül ve accent in işi zor gibi. Umarım uygun fiyatlı gelir, arka tasarımını göremiyorum şu an için ama inşallah güzeldir.

1,0 T ve 1,4 TDCİ motor bu işi fazlasıyla götürür diyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan Fiesta gelir, uygun fiyatla da piyasaya sürülürse sümbül ve accent in işi zor gibi. Umarım uygun fiyatlı gelir, arka tasarımını göremiyorum şu an için ama inşallah güzeldir.

1,0 T ve 1,4 TDCİ motor bu işi fazlasıyla götürür diyorum ben.

Hiç bir ford aracını muadili renault yada hyundai'den ucuz gördün mü Ümit?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz ABye bağlı olduğumuzdan AB dahilinde sedan ffiesta olmadığından sedan fiesta gelme ihtimali yok.

Gelse bile daha ne satacak zirvede işte.

Fiesta adını fazla bozmak istemiyorlar çünkü son kasayla epey bir bayan müşteri edindiler. Sedan gelir ve era sümbül tipi araç müşterisini çalabilir ama bu sefer de bayan kullanıcıyı kaybederler.

Böyle iyi sedana gerek yok bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç bir ford aracını muadili renault yada hyundai'den ucuz gördün mü Ümit?

Bunlardan ucuz demedim ki, uygun fiyatlı dedim, örneğin sümbül 38 ise, fieste sedan 40 ya da 42 gibi, (liste fiyatıları) olursa iş görür dedim. Yani ucuz olmasını isteyen kim ki, ayrıca da Accent Blue diye bişey var ya, en pahalısının fiyatına tit benzinli Focus alınabiliiyor galiba, 50 bin tl ye kadar çıkıyordu onların fiyatları. :D Yani hyundai den ucuz olabilir :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hem konu canlansın hemde şuan sunulmakta olan bir donanımdan bahsedeyim..

Pencereden bakıyordum.

Bir abla geldi fiesta'nın yanına, silecekdeki broşür reklamı aldı (ulen dedim sanane sanki senin araba)

Çöpe attı.

Sonra elini çantasına atmadan :P bagajı açtı tabi o anda 4'lü yandı..Bagajı kapattı 4'lü tekrar yandı yani araba kitlendi.

Sonra elini sürücü kapısına attı kapılar açıldı pat diye elini uzattı power dedi, motor çalıştı..

Sonra bastı gitti..

Bende izledim :D

Vallahi şans'a rastladı kötü niyetim yoktu :zha:

This is Anahtarsız Giriş & FordPower Anahtarsız Çalıştırma Sistemi

Bu özellikli fiesta için Minimum 36 bin TL (nakit liste) ödemeniz gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anahtarsız çalıştırma+SONY olan paket 3000TL . Siparişsiz getirmek mümkün değil. İlk getirdiklerinde 4000 TL istiyorlardı ve indirim yapmıyorlardı. Şimdi akılları başlarına gelmiş biraz inmişler.

Makyajlı fiesta 1.0T powershift+titanium+Xpaket+GP+plus paket harbiden süper olacak.. Fiyat da 50 olur sanırım

TANITILDI

Buradan devam

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.