Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

GPS DVD TV

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

2011 Focus 2.5 için link de bulunan ürünü almayı düşünüyorum. Kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum ve tavsiyelerini yazarlarsa çok sevinirim.

http://www.aliexpress.com/product-fm/434288362-7-Car-DVD-player-for-Ford-Mondeo-dvd-For-Focus-2007-2009-GPS-Navigation-With-Steering-wholesalers.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

henüz edinmedim bu tarz cihazdan ama niyetlendim aslında ve bir suredir taktıran insanlarla mütabakat yaptım ürünleri tektek inceledim ve istanbulda oto sistemleri yapan profesyonel insanlarla sadece bu iş üzerine olan pazarları gezdim baktığınız ürün çin malı die tabir ettiğimiz bir üründür şöle değerlendirelim siz buna 700 tl civarında vereceksiniz görsel olarak kusursuz gözükmesinde sıkıntı yok fakat bu sadece dış görünümü aynı teybi başka bir araca uyarlanmış şekilde görebilirsiniz yani menüsünü kurcaladığınızda farkedebileceğiniz bir durum şu an almaya niyetlendiğiniz teyb focusa uyarlanmamıştır ve focus için üretilmemiştir ucuza mal edebilirsiniz fakat incelediğiniz ürünün veya bu tarz ürünlerin tft ekran özelliği bulunmaktadır ve görüntü kalitesi çok düşüktür izliyceğiniz butun görseller kare kare die tabir ettiğimiz şekilde görüntülenecektir ekran lcd/hd olmalıdırki o ufacık ekrandan bütün detayları kaçırmadan faydalanabilesiniz ayrıca tv anteni çok düşük performansta çalışır yani araç hareket halindeyken hiç görüntü alamazsınız ayrıca radionuz genel itibariyle cızırtı alacaktır ve nekadar güzel montaj yapılsada verim alamayacaksınızdır genelde gerçek 4x45 watt vermesi gerekilen hoparlör gücünün 4x30 watt a düşürülmüş olacağını unutmayın şimdiki teybinizden daha az ses alacağınızdan şüpheniz olmasın ayrıyetten nekadar abi aracın direksyondaki tuşlara uyumlu çalışıyor deselerde bu cihazlar uyumlu çıkmıyor denenmiş uygulanmış çin malı ve orjinal arasındaki farkı yaşayan iki ayrı aracada bindim verdiğiniz paraya yazık olur sadece çok basit bir düzenek verilmiş oluyor elinize size önerim bu iş için büyük markalara başvurunuz necvox, alpine pioneer ford focus golf gibi arabalara bu tip hazır ve ford fabrikasıyla ortak geliştirdikleri ürünleri satın alınız bu ürünlerin özellikleri şu şekilde sıralanır;

http://www.eliftuning.com/NECVOX-DVA-9803HD-6-2-iNCH-DOUBLE-DIN-NAViGASYONLU-MULTiMEDYA-CiHAZI-MONDEO-FOCUS-S-MAX-CONNECT-2010-_21750.html#0

bu ürünü piyasada 1200 tl ye bulabilirsiniz [elif tuningin fiyatına tutulmayın bu firma geçirgen özelliğe sahiptir :)] bahsettiğim markaların diğerleri yurdışında mevcut ama özellikleri aynıdır(linke bakarsanız özelliklere ulaşabilirsiniz) marka takıntısı için yurtdışına başvurunuz fakat burda varken boşuna kovalamayın aynı fiyata gelmeyecektir bunun dışında ek olarak lastik durumu göstergeleri ve yol bilgisayarı adaptasyonlu ürünlerde mevcut 200-300 tl fazlasına bulabilirsiniz daha gelişmiş ürünler piyasada mevcuttur son sözüm böle sağlam yapılı bir araca çİN MALI almayınız pişmanlık yaratır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.