Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 km focus 3 paspası 444 3673 ten aldım..

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

bana da halı paspas vermişlerdi yaşadığım yerde kullanışlı değil almayı düşünüyorum linklerdekileri kullanan var mı yada önerebileceğiniz   http://www.hepsibura...ctid=otelf17356

Bu bende var ayağımın altında fazla kayıyor ileri geri. Bir de fotoğrafta göründüğü kadar kaliteli değil.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

ankara oto koçtan 3 takım paspas aldım ben 1 halı 2 kauçuk paspas  olay şöyle gerçekleşti araçı teslim eden arkadaşa usuldendir diyip  50 tl bahşiş verince halı paspasın ustune birde kaucuk geldi.istememiştim oysaki :) neyse sonrada bazı evrak eksiklerinden dolayı araç biraz geç çıkınca  çokk özür dilediler bende olmaz öyle dedim bir  bagaj havuzlu paspas istedim.arsızca :)  bi takım kauçuk paspas daha verelim dediler . bende yok demedim :)

bu arada sormak istedigim birşey daha var 3d bi pas pas aldım

http://www.kliksa.com/urun/ford-focus-2012-sonrasi-3d-havuzlu-metal-topuklu-paspas-seti/902092142?gclid=CPu1xr3bh8MCFVDHtAodxx4Alw

denedim olmuyo önler oldu gibi ama rengi şekli bi tuyaf geldi arkalar hiç oturmuyor zaten iade edecem 3 d paspas tavsiye ederseniz sevinirim 

Ahmet Akman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.