Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 MCA Gündüz Farı Drl

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...
1 saat önce, Mert Krkc yazdı:

Selamın aleyküm kardeşşim bende de 2017 focus var aynısını bugün bende almak istedim fakat servisle görüştüğümde biz taksak bile elektronik kısım garanti dışı kalır dediler. Bana yardımcı olur musun ? 

Aleyküm selam hocam. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ben parçayı temin ettikten sonra servisle görüştüm. Servis kendileri takarsa garanti konusunda bir problme olmayacağını söylemişti ve elektrik işçiliği adıyla faturaya ekleyip ücretini alnışlardı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Anıl Uruç yazdı:

Aleyküm selam hocam. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ben parçayı temin ettikten sonra servisle görüştüm. Servis kendileri takarsa garanti konusunda bir problme olmayacağını söylemişti ve elektrik işçiliği adıyla faturaya ekleyip ücretini alnışlardı. 

Teşekkür ederim yorumun için parçayı alayım servise gidicem artık şansıma bakalım gelişmeleri ona göre paylaşırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben almadım sipariş vericektim önce servise sordum biz takmıyoruz ve dışarıda taktırırsanız garantiden çıkar elektrik aksamında sorun olursa dediler. Alıp almamak arasında sürekli kararsız kalıyorum bu sebeple

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Remzi Tanrıverdi yazdı:

Ben almadım sipariş vericektim önce servise sordum biz takmıyoruz ve dışarıda taktırırsanız garantiden çıkar elektrik aksamında sorun olursa dediler. Alıp almamak arasında sürekli kararsız kalıyorum bu sebeple

Şahsuvaroğlu'na gidin orada takarlar. Garanti işine de çok takılmayın her şey orijinal zaten, olacağı varsa olur ancak.

https://anasayfa.focusclubtr.com/focus-mk3-far-degisimi-oem-gunduz-ledli/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şahsuvaroğlu'na gidin orada takarlar. Garanti işine de çok takılmayın her şey orijinal zaten, olacağı varsa olur ancak.

https://anasayfa.focusclubtr.com/focus-mk3-far-degisimi-oem-gunduz-ledli/

Bahsedilen bu değil sanırım Yakup. Sis farına takılan aftermarket ürünler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
10.02.2017 - 21:25 tarihinde, Mustafa Uysal yazdı:

Herkese merhabalar.

Bir süredir araştırdığım gündüz farlarında sonunda karar kıldım ve aşağıdaki ürünü Aliexpress'ten aldım. Yaklaşık 40 günde elime ulaştı ve Malatya Ford servisinde montajını yaptırdım. Önceki arkadaşların bahsettiği gibi araç çalıştığı sürece yanıyor, park ve kısalarda %50'ye düşürüyor ışığı, yanlış hatırlamıyorsam uzunlarda da aynı şekilde %50 oranında yanıyorlar. Normalde galiba uzunlarda sönmesi gerekiyormuş fakat servisteki ustam öyle bir özelliği bulamadığını söylemişti. İstemezseniz park ve kısa farda da %50'ye düşürmeyebiliyorsunuz montajını yaptırırken ama tabi bu pek etik bir uygulama olmaz trafik açısından. 

İki farklı modeli vardı. Birisi sadece gündüz farı, diğeri sinyaller ile bağlantılı ve sinyal yaktığınız taraf sinyal gibi çalışarak sarı yanıp sönüyor, sinyal bittiğinde yeniden beyaz ledler aktif oluyor. Aynı şekilde dörtlü yaktığınızda da iki led birden sarı yanıp sönüyor. Benim aldığım sinyalli modelidir.

Ben yakıştığını düşünüyorum, hoşuma gitti. İnşallah sorunsuz kullanırım. Bu arada satıcı çok ilgileniyor, tavsiye ederim.

Ürünü aldığım satıcıya dair bağlantı: Focus 3.5 DRL Gündüz Farı - Aliexpress

1.jpg

20170207_124226.jpg

20170207_124130.jpg

20170207_124321.jpg

IMG_20170207_124629.jpg

2.jpg

Merhaba...Aynı üründen sipariş verdim  montajı kolay mı acaba?

Serkan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.