Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 MCA Gündüz Farı Drl

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...
Dostum hayırlı olsun ledler güzel olmuş. Siparişi verdim bende. Aynı satıcıda şuan indirimde.
Nasıl memnun musun hala? Malatya ford servisinde kime yaptırdın usta adı var mı?

Ilıcak Ford tan Yunus usta yapmıştı montajı. Sorunsuz kullanılıyor halen.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Gümrük sınırı 30 avro idi en son. Ama ali. den aldıysanız 70 dolar yazmaz zaten açıklama da 15-20 dolar yazar üzerine. Ama gümrük memuru şüphelenirse yine de takılabilir, biraz şans işi ama takılacağını zannetmem.

29.08.2017 - 23:45 tarihinde, Mustafa Çakıroğlu yazdı:

Bende aldım az evel. Bakalım kaç güne gelecek :)

70 dolarlık ürüne vergi ödetirler mi acaba ? Yakın zamanda alan oldu mu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
05.12.2016 - 20:21 tarihinde, Semih Bildibay yazdı:

gündüz farlarım geldi bugün oto elektrikçisine bıraktım aracı takmış arkadaşta. Dediğiniz şekilde gündüz farları %100, park ve kısalarda %50 olucak şekilde çalışıyor şu anda. Buraya kadar problem yok ancak, parklarda ve kısalarda %50 şekilde çalışırken gündüz farlarında bir titreme var gibi, sanki voltaj düşüp yükseliyor gibi. Saniyelik ve sürekli olarak bu şekilde neden olabilir sizce ? Oto elektrikçisini aradım yarın tekrardan bakıcak bu duruma. Gündüz farı olarak %100de çalışırken bu sorun yok sadece %50ye geçirince başlıyor.

Merhaba Semih bey. Aynı sorun bende de oldu.. Siz nasıl düzeltirdiniz mi yoksa öyle mi kaldı.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
12 dakika önce, Ugur Ş. yazdı:

@İsmail Akbaş servis ne kadar taktı acaba. Bunlar muayenede sıkıntı çıkartmıyor mu peki?

Uğur Bey 50 TL ye taktılar. Muayenede sıkıntı olacağını sanmam. Olursada sadece kasayı söker eskisini takarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.