Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 MCA Gündüz Farı Drl

Önerilen Mesajlar

23 saat önce, Mehmet Demir said:

Anıl hoşgeldin...

Hoşbulduk Mehmet Abi.

16 saat önce, Zafer Yet said:

Güzel olmuş hiç göze batan sonradan eklenen türlerden değil orjinalce ^_^

Hocam sipariş vermeden tereddütte kaldım ama ürün geldikten sonra "keşke yerine iyiki dedim" :D

15 saat önce, Bekir Ilk said:

Hayırlı olsun Anıl. Güle güle kullan. Resimleri görünce eminim benim gibi bir çok kişi taktırmak isteyecektir. 

Teşekkür ederim Bekir Abi. Eğer taktırmayı düşünenlere bir katkım olduysa ne mutlu bana

14 saat önce, Faruk Çelik said:

Tam istediğim gibi, çok yakışmış hayırlı uğurlu olsun. Hemen sipariş geçiyorum...

Faruk hocam teşekkür ederim. En kısa sürede sizinde aracın fotoğraflarını bekliyoruz.

13 saat önce, Özer Aksu said:

Hayırlı olsun Mondeo da ki gündüz farlarına benziyor . 

Saolun Özer bey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artik bende siparis verdim.Anil kardeşim sağolsun yardimci oldu. Satıcı ilgili her türlü sorunuzu sorabiliyorsunuz. 75 dolara indiriyor ürünü.  Kargoyu takip edebiliyorsunuz.  Fabrikadan çıkmış gibi☺

Şimdi sabırsızlıkla ürünün gelmesini bekliyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 22 Mayıs 2016 at 13:41, Abdullah N. said:

öncelikle hayırlı olsun çok yakışmış. Peki servis orijinal ürün olmadığı için takarken sorun çıkardı mı?

Hocam 64 tl gibi bir ücreti var 1 saatlik elektrik işçiliğinin. Montajda problem çıkmadı hatta servistekilerde ürünü çok beğendiğini söyledi 

On 22 Mayıs 2016 at 09:34, Çağlar DÜNA said:

Artik bende siparis verdim.Anil kardeşim sağolsun yardimci oldu. Satıcı ilgili her türlü sorunuzu sorabiliyorsunuz. 75 dolara indiriyor ürünü.  Kargoyu takip edebiliyorsunuz.  Fabrikadan çıkmış gibi☺

Şimdi sabırsızlıkla ürünün gelmesini bekliyorum

sizin ürünün de fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On 14.05.2016 at 16:24, Anıl Uruç said:

Teşekkür ederim hocam. Ürün 70$ gibi bi rakama geldi. Servistede montajına 60 Tl ödedim. 75€ ya kadar gümrükte zaten problem olmuyor. Sipariş sayısıda tek olunca ticari bir ürün olmayınca gümrükle bir sorun yaşamadım. 

Güle güle kullanın. Yakışmış. bilindiği üzere titanium donanımda sis farı çevresinde metal kaş var.bu mağazanın titanıum donamım için yapılmış olan far modeli mevcut mu. dikkatini çektimi. bilgi verirsen sevinirim. 

Mert Kural tarafından düzenlendi
eksik yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mert Kural said:

Güle güle kullanın. Yakışmış. bilindiği üzere titanium donanımda sis farı çevresinde metal kaş var.bu mağazanın titanıum donamım için yapılmış olan far modeli mevcut mu. dikkatini çektimi. bilgi verirsen sevinirim. 

Titanium için yapılan bi model bu mağazada değil başka bir mağazada da görmedim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olayı akşam çözdüm gündüz güneş vurduğu için fark edemedim.

Arabayı çalıştırınca gündüz farları çalışıyor. Karşılama(park) lambalarıni Yakınca güç %50 ye düşüyor normal farları Yakınca sönüyor. 

Ufak bir yanlış bağlantı mevcut pazartesi kablolarin yerini değiştirince tam olacak.yani araba çalışırken,park lambalarinda tam yanacak. Normal farları açınca %50

Uzunlar Yakınca sonecek.

Ürün on numara beş yıldız. Orjinal fabrika çıkışı olsa bu kadar olmaz yani.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.