Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 MCA Gündüz Farı Drl

Önerilen Mesajlar

Merhaba sevgili Focus severler ve forum üyeleri. Geçen ay Aliexpress üzerinden bir satıcı bulup görüşerek aracıma Gündüz Farı sipariş ettim ve geldikten sonra serviste montajını yaptırdım. Satıcıyla görüşüldüğü zaman fiyatta çok fazla olmasada ufak bir indirim yapıyor ve gönderdiği ürünler gerçekten sağlam ve çok kaliteli. Ürün veya satıcı hakkında yardım edebileceğim ne varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Gündüz farı hakkında sizlerin fikirleri nelerdir ?

Gündüz Farı bağlantısı yapıldığı taktirde araç çalışırken %100 ışık, Park ve Farlar yandığı zaman %50 ışık vermektedir. Aynı şekilde bağlantısı yapıldığında uzunlar yandığı zamanda sönmektedir.

Edit: Forumda yeniyim, konuyu yanlış bir yere açtıysam kusuruma bakmayın.

IMG_1012.JPG

IMG_1755.JPG

IMG_1766.JPG

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın paylaşmayı unutmuşum. Aşağıdaki satıcıdan aldım. Satıcı çok ilgili ve biraz da üstüne düşünce pazarlıkta yapıyor. 60 TL de ödeyerek serviste garanti kapsamında montajını yaptırdım. Montajı aslında basit ama araç garanti kapsamında olunca serviste yaptırmak istedim. Almak isterseniz satıcını numarasını falanda veririm. Yardımcı olurum. 

Hatta aynı ürünü sahibinden üstünden Tolsan Otomotivde getirtiyor 375 TL ye satıyolar.

http://www.aliexpress.com/item/Gloss-Model-12v-LED-Auto-Car-DRL-daytime-running-lights-Bumper-Front-Fog-lamp-with-dimming/32505538798.html?spm=2114.01010208.3.240.LUs0LO&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201602_1_301_10034_507_10032_10020_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_1&btsid=2762bcb1-dd24-4cc0-9cb6-3241bc70fe37

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Ahmet Kırılmaz said:

bende bunun bir farklı modelini sipariş edecektim hocam size kaça mal oldu gümrükte bir sıkıntı çıktı mı ekstra vergi vs bu arada çok güzel durmuş.

Teşekkür ederim hocam. Ürün 70$ gibi bi rakama geldi. Servistede montajına 60 Tl ödedim. 75€ ya kadar gümrükte zaten problem olmuyor. Sipariş sayısıda tek olunca ticari bir ürün olmayınca gümrükle bir sorun yaşamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Anıl Uruç said:

Teşekkür ederim hocam. Ürün 70$ gibi bi rakama geldi. Servistede montajına 60 Tl ödedim. 75€ ya kadar gümrükte zaten problem olmuyor. Sipariş sayısıda tek olunca ticari bir ürün olmayınca gümrükle bir sorun yaşamadım. 

anladım hocam teşekkür ederim güle güle kullanmanız dileğiyle :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.