Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Edge Türkiye Donanım Ve Fiyat Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Beklenen Ford Edge Türkiye’ye geliyor. Bu konuda Ford Edge‘in donanım ve fiyat listesini paylaşacağız. Bu liste Türkiye’de ilk kez tarafımızdan yayınlanmaktadır.

19” alüminyum alaşım jant, anahtarsız giriş / çalıştırma ve akıllı bagaj kapağı, 12 hoparlörlü Sony müzik sistemi, 10 yönlü elektrikli ısıtmalı-soğutmalı (sürücü koltuğu hafızalı), 2. Sıra ısıtmalı Premium Deri Döşeme, 2. Sıra Hava Yastıklı Emniyet Kemeri, açılabilir panaromik cam tavan.

Tamamı:  http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-edge-turkiye-donanim-fiyat-listesi/

Yeni Ford Edge TR 15.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aktif ses sistemini bu kuZu'da kullanıyor olacağız, bakalım ne kadar başarı sağlanacak?

(bkn.hep beraber göreceğiz)

(bkn'ekine ... ek : teknik olarak bir şey görmeyeceğiz/duymayacağız ... yani duymuyorsak sistem -başarı ile- görevini yerine getirmiş olacak ... söyler ve yazarken biraz saçma geliyor ama ... öyle işte)  :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu arabaya ilgi yüksek görünüyor. Genelde böyle yeni arabaları sonrasında takip ederim sonuç olarak böylesini pek görmedim.

Blog kısmına gelen organik ziyaretçi aramalarından bir kesit. 

Screen Shot 2016-07-07 at 22.14.02.png

Ama şu gecikmeleri bir anca önce aşmak lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bugün hastaneye geldim ismi lazım değil  ünlü bir aileden olup aileden zengin bir dr arkadaşımız var. Yeni bir premium SUV almış dediler. Baktım Jaguar F-pace miş. EDGEe rakiptir herhalde (boyut , motor vs) . Oooo 650-700 vermiştir dedim. Yoo 300 bine aldı dediler. Aaa bir baktım Fpace 2.0 dizelmiş ve fiyatları 280-350 arasında. Şimdi o fiyatlara EDGe mi alırsınız F-pace mi bir karar verin. 

FP_17MY_162_GEE_GALLERY-device_desktop-1

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.