Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta St, Focus St Ve Focus Rs Türkiye Fiyat Ve Donanım Listesi Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu konuda Fiesta STFocus ST ve Focus RS Türkiye donanım ve fiyat listesini paylaşacağız. Bu liste Türkiye'de ilk kez tarafımızdan yayınlanmaktadır. 

28.591 Euro'dan başlıyor, 84.636 Euro'ya uzanıyor.

ÖTV artışı ile birlike 33.000 Euro'dan başlıyor, 94.000 Euro'ya uzanıyor. (1 Aralık 2016)

Detaylar burada: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-performans-araclari-turkiye-fiyat-ve-donanim-listesi/

140-FordFocusST.jpg

FordFocusRS_Lommel_43.jpg

FiestaST_15.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Özer beni sevmiimisin :)

Ne varmış benim yaşımda, iş çıkar işte fena mı?

Seni sevmeyenin şanzumanı benim arabanın ki gibi olsun :) . seni seviyoruz . Sen C-Max ile bozma keyfini boşver ST RS bize göre değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları birazcık daha düşük olsaymış bence daha iyi olurmuş rakiplerine göre pahalı.

Fiesta st:Güncel kur ile 96.000 tl lirası

Peugout 208 gti:76.400 tl

Seat ibiza cupra:87.000 tl üstelik 1.8 cc vergi dezavantajı olmasına rağmen

Focus st:Güncel kur ile 168.000 tl

Honda civic typeR:Güncel kur ile 184.000 tl kağıt üstü verileri daha yüksek bg olarak 310 ps

Leon cupra:150.000 tl yine kağıt üstü verileri daha yüksek bg olarak 290 ps

Golf gti:151.200 tl kağıt üstü verileri birbirine yakın

Focus rs:Güncel kur ile 283.000 tl malesef vergi kurbanı

Golf r:189.000 tl kağıt üstü verileri birbirine yakın focus birazcık daha iyi

A45 amg:284.000 tl kağıt üstü verileri birbirine yakın

Sonuç olarak hiçbirisini kullanmadım.Reel hayatta hangisi daha iyidir kötüdür yorum yapmak bana düşmez.Bu şartlar altında fiesta st ve focus st'yi ancak gerçekten ford hayranı olan ve cebinde parası olan kitle alır.Focus rs ve o klasmanda ki araçlar ise bambaşka.Gerçekten hb spor araba almak isteyen işi bilen aldığı arabadan zevk alan insanların tercihi olduğundan st'ye göre fiyatına rağmen şansını daha yüksek görüyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ibıza MTV'den de kaybediyor.

Ayrıca bazı araçlar kağıt üzerinde değerlendirilmez denir ya bu tür araçlar tam olarak bu sınıfı ifade ediyor.

Ford'un şuan Avrupa'da satış olarak lider olduğu konu biraz ticari birazda bu Spor versiyonlar kaldı. :D Ürünler aslında problemsiz ama fiyat konusu her zamanki gibi sıkıntı bizde. 

Geçen hafta euro 3.20 seviyelerindeydi şimdi 3.35. RS misal 15 bin TL arttı niye ? Tayyyeap başkan Davutoğlu'nu istemedi diye. :D 

Yazıda da dediğim gibi enflasyonu vs ortalama alıp dönem dönem sabit TL fiyat vermek lazım, en azından 1.6 ve 2.0 lar için.

Yarın euro 3.10 (örn: Kasım 2015) olursa, en az 10 bin (Fiesta), en yüksek 30 bin tl (RS) iniyor araçların fiyatı.

Bu arada Fiesta'nın fiyatı maksimum 80 bin tl olmalıydı (ederi 75K), bence 10 bin ekstrası var şimdi 15 oldu gerçi :D

Hemde 7-8 ay sonra yeni kasası geliyor.

Diğerlerinin fiyatı çok sırıtmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.