Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta 40. Yıl özel Model Ve Fiesta St Line

Önerilen Mesajlar

Malumunuzdur Focus ST-Line'ı konuşmuştuk henüz Avrupa'da duyurulmadan.

Burada: http://www.focusclubtr.com/topic/11971-focus-st-line-geliyor/

Focus'tan önce Fiesta'nın haberi geldi.

Ford Almanya'da Fiesta'nın 40. yılına özel bir donanım sundu bunun yanında ST-line'ı tanıttı.

Celebration isminde

Bu da katalog: Ford_Fiesta_Celebration.pdf

Celebration'ın güzelliği şu, daha fazla standart donanım ve daha az liste fiyatı (1970 euro'ya kadar). Bakalım bize yansıyacak mı bu YENİ KASA öncesi çalışmalar :) 

ST-Line'ın da içinde olduğu fiyat&donanım listesi: ford-fiesta-preisliste.pdf

ST-Line: 1.0 Ecoboost 100-125-140 ps ve 1.5 Tdci 95 ile sunulmuş. Ayrıca SPORT yani red&black olayı bu isme taşınmış. Üç çeşit oldu bu Line serisi.

-ST-Line

-ST-Line Black

-ST-Line Red

All ST-line models also factory a large roof spoiler, color-keyed side sills, 16 inç Rock Metallic and front and rear bumpers in special sports design. Inside sit beside the dark headliner, the scuff plates with ST-Line lettering, the pedals with aluminum pads and three-spoke leather steering wheel and front sports seats, which are decorated with red stitching accents.

Spor şasiye sahip, gövdesi 10 mm alçaltılmış, revize edilmiş süspansiyon özellikleri, yay oranları ve sportif sürüş dinamikleri için hidrolik direksiyon karakteristiği. 

Celebration modelinin fotosu

Ford_Fiesta_Celebration_2016-2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mertcan Çelik said:

Dizel biraz güçsüz kalmış sanki. 4 çeker bir versiyonu 1.6 182'likle gelse ya :sofeer:

Yav sen bi 2 çekerini al da beğenmezsen/yetmezse 4 çekerini istersin :D 2 ton araba sürmekten bunları unuttun belli ki.

4 çeker ve Ford cümlesi de biraz garip olmuş.

Focus RS, Kuga, Mondeo, Edge, S-max ve Galaxy ile 4 çeker mevcut. (Ticarileri saymaya gerek bile yok)

A ve B sınıfında hiç yok sadece bu da aşırı doğal zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yav sen bi 2 çekerini al da beğenmezsen/yetmezse 4 çekerini istersin :D 2 ton araba sürmekten bunları unuttun belli ki.

4 çeker ve Ford cümlesi de biraz garip olmuş.

Focus RS, Kuga, Mondeo, Edge, S-max ve Galaxy ile 4 çeker mevcut. (Ticarileri saymaya gerek bile yok)

A ve B sınıfında hiç yok sadece bu da aşırı doğal zaten.

1800 kg da olsa o 4 çekerle 0-100 6.6 panpa ki 2 çekerde sar sar nereye kadar, o sarı ışığı hiç sevmiyorum ben.

A1 quattro var, o hangi sınıfta hiç hatırlamıyorum da C değildir herhalde.

bir de suzuki swift olsa gerek.

Bir de Ford'un 4 çekerinin ayrı bir adı var mıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mertcan Çelik said:

1800 kg da olsa o 4 çekerle 0-100 6.6 panpa ki 2 çekerde sar sar nereye kadar, o sarı ışığı hiç sevmiyorum ben.

A1 quattro var, o hangi sınıfta hiç hatırlamıyorum da C değildir herhalde.

bir de suzuki swift olsa gerek.

A1'de yok S1'de var onlar da 2.0 litre.

Swift'te de yok artık, eskiden vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.