Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi A6 Makyajlandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

34 dakika önce, Semih G. said:

Vag'da ;

Makyaj = Tamponu değiştir

Yeni kasa = Tampon + farları değiştir

niyeyse yıllardır bu şekilde görüyorum...

+1

Ayrıca makyajda şu vites koluna da bir el atsalarmış keşke; A3 harici güzel vitesli Audi yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba çok güzel ama pahalı vergi dezavantajından dolayı.2 hafta önce eve araba almak için detaylı inceledim.Araba gerçekten buram buram kalite kokuyor ama iş rakama gelince dengeler değişti. 2.0 tdi quattro modeli için 290.000 tl gibi bir rakam aldım.Ordan da bmw"ye geçtim 1.6 motorlu aşağı yukarı donanım olarak aynı hatta 5 serisi birazcık daha dolu modeli için (dizel otomotik tüm opsiyonları eklenmiş focus parası kadar) daha ucuz teklif geldi.Sonuç olarak tabiki tercihimiz bmw"den yana oldu.Yani demem o ki fiyat bakımından türkiye"de bmw 520 ve mercedes e180 karşısında hiç şansı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EKran bir alt kasada olduğu gibi katlanıp içeri giriyor bildiğim kadarıyla. benim dikkatimi hiç dağıtmıyor açıkçası ki aktif olarak kullanıyorum. isteyen hız ibrelerinin olduğu ekranda da öbür taraftaki çoğu özelliği izleyebiliyor zaten.

2.0 TDI quattro + yazılım ile çiçek gibi kullanılır da çok ağır olması eğlenceli olmasını biraz engelliyor malesef.

ilk defa navigasyonla beraber geliyor diye biliyorum, navigasyon yeterince kullanışlı ama tamamen türkçe oldu mu tüm ekranlar ondan hala emin değilim.

görünüş olarak egzosların bir alt kasadan daha güzel de içlerindeki yuvarlaklık bazen gözüme fazla çarpıyor, sanki eski kasayı alıp üzerine dikdörtgen zımbırtıyı yapıştırmışlar gibi.

allroad süspansyonu hala ayrı bir dünya mı meraktayım tabi, 5 seviyeli indirmeli kaldırmalı zımbırtı pek başarılıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Cihan Buğdaycı said:

Araba çok güzel ama pahalı vergi dezavantajından dolayı.2 hafta önce eve araba almak için detaylı inceledim.Araba gerçekten buram buram kalite kokuyor ama iş rakama gelince dengeler değişti. 2.0 tdi quattro modeli için 290.000 tl gibi bir rakam aldım.Ordan da bmw"ye geçtim 1.6 motorlu aşağı yukarı donanım olarak aynı hatta 5 serisi birazcık daha dolu modeli için (dizel otomotik tüm opsiyonları eklenmiş focus parası kadar) daha ucuz teklif geldi.Sonuç olarak tabiki tercihimiz bmw"den yana oldu.Yani demem o ki fiyat bakımından türkiye"de bmw 520 ve mercedes e180 karşısında hiç şansı yok.

Hangi 5 serisi focus fiyatına bizde alalım. Biraz detaylı bilgi verirseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Mehmet Gün said:

Hangi 5 serisi focus fiyatına bizde alalım. Biraz detaylı bilgi verirseniz.

14 dakika önce, Semih G. said:

Bir focus fiyatı kadar indirim yaptılar demek istedi sanırım Cihan.

Tabi öyle bir indirim olamaz da.... :)

A6 ile 5 serisi arasında dolu bir focus fiyatı KADAR (en önemlisi) fark var demiş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence araca eklenen opsiyonlar focus fiyatı kadar demek istedi diye düşünüyorum.

Edit: şimdi daha dikkatli okuyunca, haklısınız. Alınan indirim focus fiyatı kadarmış :) nasıl bir indirimse o.

2.edit: bu da gol değil [emoji20] farkmış demek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.