Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Cruise Control Eklemek [videolu Anlatım]

Sarp D. Uygur

Önerilen Mesajlar

Evetttt @Sarp D. Uygur kardeşim sayesinde bende araca CC ekledim. Bana desteklerinden ötürü herkese teşekkür ederim. @Gürkan Çakıroğlu @Murat Kavuk @Herkes [emoji3]

Bizim neden ismimiz ayrica yok abi. Neden herkes deyip yuvarladin. Ne ima ediyorsun? [emoji15]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Toplam maliyetiniz ya bi cc aparatı kadar ya da cc aparatı üzerinde bulunan bir direksiyon kadar olacak.

CC aparatı tek başına 100-150 lira aralığında satılıyor, üzerinde cc bulunan direksiyonlar ise 300 ve üzeri olarak satılıyor.

Bulabilirseniz çıkma trend x direksiyonları bu iş için en uygun olanı.

Direksiyonu çıkmacılardan, sadece cc aparatını ise ford parçacılardan temin edebilirsiniz. İzmir'de bir dükkanda cc aparatı vardı ve 150 liraya satıyorlardı eğer ihtiyacınız olursa haber verin yolum düşünce halen olup olmadığını sorar size de telefonlarını falan veririm, görüşürsünüz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Merhaba. Bu konu ile ilgili size birşey sormak istiyorum. Benim aracım 2012 model focus 3 Trend 1.6 ti-vct powershift. Ben aracıma trend-x cruze control bulunan direksiyon taktırdım. Yetkili servis IDS programı ile hız sabitleme modülünü açtı ancak cruze control hala çalışmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ramazan K tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski kablomu kullanmadım diyorsunuz, yeni direksiyonunuzu airbag takımıyla (kapağıyla) birlikte satın aldınız doğru mu anladım?

Eğer airbag takımı değişmediyse aldığınız direksiyondaki kabloyu doğrudan sokete takarak çalıştıramazsınız.

Bu durumda airbag kapağındaki diğer düğmeler çalışmayacaktır.

Aldığınız direksiyonun ve yaptığınız montajın fotoğrafları varsa bir de öyle bakalım. Daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu durumda servisin yapmayı atladığı bir adım vardır demekten başka çarem yok. Focccus programı ile aracınıza bağlanıp ayar değişikliklerini sıfırdan yaparsak çalışacağını düşünüyorum.

Ankara'da daha önce bir kişiye daha yaptık aynı işlemi, elm kablonuz varsa uzaktan bağlantı ile ben yardımcı olabilirim, Ankara'da bulunan arkadaşlarımız da yardımcı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.