Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fusion'a Dur ve Git özellikli Adaptif Hız Sabitleme Gelmiş!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford Fusion (Mondeo) artık kendi kendine duruyor ve yeniden hareket ediyor ayrıca Amerika’da bu özelliği sunan ilk Ford.

Detaylar: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-fusion-adaptif-hiz-sabitleme-sistemi/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Fusion'a Dur ve Git özellikli Adaptif Hız Sabitleme Gelmiş! olarak değiştirdi
2 saat önce, Özer Aksu said:

Adaptif hız sabitleme böylece daha güzel olmuş .mükemmel olmazsa olmaz bir özellik hele ki istanbul çilesine birebir.

ben a3te denedim ve pek başarılı bulmadım, öndeki ile mesafeyi en aza getirsem bile araya insanlar girebiliyor bu durumda da tekrar duruyor. yani o gitsin ben keyfime bakayım mantığı ile kullanılırsa trafikte geçen süreyi epey arttırabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Olcay Sert said:

bundan daha iyisini yapmış mondeo azcık geçte kalsa, hiç olmamasından iyidir.

Adaptif C.C. uzunca süredir Mondeo'da var hatta Focus'ta da var :) Ama bizde şuan yok.

Eski kasa Mondeo'da sanırım opsiyon olarak vardı.(TR için yine)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Adaptif C.C. uzunca süredir Mondeo'da var hatta Focus'ta da var :) Ama bizde şuan yok.

işte gerçek sıkıntı burda "varmış gibi yapmakta". kardeşim sen paketini yap bekleme süresini söyle isteyen alsın, hiç değilse "arabanın fulunu aldım aaa bunlar amerikada var ama burda yok" olmasın. miss gibi ecoboost motorun var hala ATmosferik nedir. hadi herşeyi geçtim focus benzinli otomatikte neden otomatik park yok dizel de varda (ekim 2015). umarım bunları sonraki araçlarda uygularlar sadece filo bazlı düşünmemek lazım. focusu almadan önce benim gözümdede focus sedana binen kesin şirket arabası diyordum kullanmaya başlayınca daha çok kullanıcı dostu geldi bi kat sevdirdi kendini

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay said:

Evet Yakup Bey benim mondeo da  mevcut mesela. 2011 2.0 ecoboost. O yıllarda tekno paketle birlikte opsiyon olarak alınabiliyordu. Özellikle uzun yolda mükemmel konforlu bir özellik. Yalnız onda öndeki araç durunca devre dışı kalıyor, sizin tekrar gaza basmanız gerekiyor. Durdan sonra kalkmıyor yani. Tekno paketin içinde ayrıca şerit takip, kör nokta uyarı sistemi ve aktif şehir içi aktif güvenlik sistemi de mevcut. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.