Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Son Servis Bakımı Ve Garantisi

Önerilen Mesajlar

18 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yahu neden memnun olacaksan bunları talep edelim başka türlü olmayacak garantiyi 2 yıl yapsınlar çok sevdiğin vw gibi :D

Ne fark eder? Ona göre fiyatı düşürecekler mi? Zaptı raptı yapan ben değilim, memnuniyetsizliğimi söyleyince de mızıkçı mı oluyorum. Hadi oradan...

Tamam ben sayıyorum buradan sen talep et olur mu?

Sonradan çıkan sesler ve beklenmeyen tepkilerde "bu arabalar böyle" cevabı veren servisin yetkisi elinden alınsın.

Arabaların bakım aralıklarını EU daki benzer iklim ve yol şartlarına sahip ülkelerdeki seviyelere çeksinler.

FMY kullanılmasın servislerde, kendi yağımı getirdiğimde de hiçbir servis kemküm etmesin.

Mümkünse Otosandan değil Ford EU dan alayım garantiyi. Ford EU ne veriyorsa o kadar olsun. Ne eksik ne fazla.

Ayrıca vw yi sevdiğimde nerden çıktı? Servis olarak konuşacak olursak Türkiye'deki tüm otomobil ithalatçı ve gruplarının ciğerinin beş para etmediği kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bir insan niye garanti 5 yıl olacakmış deyince farklı yöne kayarki hayat bu kadar da kötü değildir belki :D

Babalarının hayrına yapmadıklarından olabilir mi? İdrak etmek için yukarıda yazılanları tekrar okumak isteyebilirsin belki :D

Bu arada hayat cidden kötüdür. Benzetme yapmak gerekirse şu söylediğin şey hayat kadınının gözünde aşkı aramak kadar naif bir yaklaşım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normalde servise pek ilgim yoktur ama merak ettim ayrıca uygun olursa neden gitmeyeyim diyerek Otokoç Ataşehir den bir fiyat öğrenmeye kalktım. 4 filtre + yağ için 600 TL civarında fiyat verdiler. %25 indirim oluyormuş oda 450-500 TL arası bir rakam olacak. Yağ ve hava filtresi + yağ için kampanya(4 yaş üzeri araç) varmış 199 TL dediler. Yine özümüz olan sanayiye döndük :)

Uğur Akdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.