Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004 Focus Benzinli Alınır Mı?

Sezer Gökalp

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

Bir aile dostumuz aracını satıyor. Benimde almaya niyetim var. Sizlerinde fikrini almak isterim.

Focus 2004 collection beyaz sedan manuel vites

1.6 benzinli+lpg

174.000 km

araçda kaza boya yok tamamiyle orjinal , km orjinal

yalnızca sağ arka çamurluğa bir diğer komşumuz sürtmüş, sağ çamurluk ve arka tamponun sağında izi var onun haricinde kusursuz araç.

Sahibini ailecek tanıdığımızdan ne kadar titiz ve araba düşkünü olduğunu biliyorum, sırf bu yüzden aracı almak istiyorum.

İlk aracım olacağından bu konularda çok bilgi sahibi değilim. Bu sebeple sizlerin değerli fikirlerini almak isterim.

Sizce araç beni üzer mi? kronik problem ya da dikkat etmem gereken konular nelerdir? 

Sizce aracın fiyatı ne olmalı? sahibindene bakınca çok değişkenlik gösteriyor. 20ye satanda var 30a satan da...

Şimdiden herkese teşekkürler.

Sezer Gökalp tarafından düzenlendi
İmla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2004 araç komple boya olsa dert edilmez. En güzeli bir servise çekip neye ihtiyacı var bu arabanın diye sormak size varsa masraf kalemlerini fazlasıyla çıkarırlar.

Fiyat karşılıklı anlaşmanıza bağlı ben olsam iki üç galeriye fiyat sorardım. Onların fiyatının üstünde bir fiyata da alirdim.(aşağı yukarı 3 veya 5 bin).

Ford'a alışırsanız başka araba beğenmekte zorlanirsiniz en azından konfor olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > 2.el Alım-Satım Bilgileri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2003 model olup 130.000 KM'de olanı var. Chia değil. Temizlerinin fiyatı 25,26 civarı. Sizdeki benim araca göre Km olarak bir az fazla ama, temiz ise 25-28 arası uygundur. Zaten 24'ün aşağısı vuruk, dökük, çürük, değişini çok veya km'si 220.000'den fazla olanlar. İnternette bu aracın ilanı varsa bir inceleyelim.

Yüksel Demirkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus I'in en olgun şekli.

Bildik sorunu yok.

Motor, şanzıman, yürüyen aksam sağlam.

Benim hatırladığım Z-rotlar çabuk aşınırdı, ama kayda değer bir maliyeti yok.

Araç epeyi yol yapmış ve azıcık da yaşlanmış.

Haliyle sıfır araç sorunsuzluğu beklememek lazım.

Aldıktan sonra triger değişimi ister bence. Debriyaj baskı-balata değişmediyse o da gerekecektir. 

Ayrıca LPG sıcak çalıştığından süpablarda az da olsa erime yapabilir, kompresyon ölçümü yaptırmakta yarar var. 

25-26.000 olabilecek rakamlar bence de.  

Saydıklarımın hiçbiri bu yaşta bir arabada alma kararından vazgeçirmemeli, çok çok pazarlığı daha hevesli yapmanızı gerektirir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DSC01833.JPGönceki aracım 2004 collection hatchback  157.000 de idi, ancak hiçbir sorunu yoktu ve 2008 de 2 bin liraya teleflex taktırmıştım. mekanik olarak ne tüpte ne de motor da sorunu yoktu aracımı 27.250 TL ye verdim o da ısrar üzerine oldu yoksa biraz daha yukarı bir fiyata verebilirdim. aracımın ilanını burada da yayınlamıştım ancak geçen hafta sattığım için yayından kaldırdık. aracımı 8 yıl kullandım zamanı gelipte değişen malzemeler haricinde ve yıllık bakım hariç beni hiç sanayiye gidip yormadı. bağımsız süspansiyon olduğu için lastiğinde iyi ise virajlara korkmadan girebileceğin güzel bir araçtır.Kendi adıma araç motoru temizse tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Bugün aracı gösterdik maalesef araba da değişen parça çıktı boya da mevcut

Maalesef ahbaplarımız iyi niyetlerinin kurbanı olmuşlar

Yanımda resmen şok oldular çünkü alırken ekspertize göstermişler fakat orjinal denilmiş

Bundan dolayı mağdur oldular ve de üzüldüler

Maalesef milletimiz sahtekarlık ve dolandırıcılık konusunda dünya lideri

Buda hepimize ders oldu ki araç alırken tekrar tekrar kontrol etmemiz gerektiğini anladım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araçtan soğumamın tek sebebi sağ ön çamurluğun değişmiş olması

Bunun dışında sağ tarafta boya çıktı

Demek ki sağdan kazası var

Mekanik olarak lpg regülatörü değişmeli, ön balatalar ömrünü doldurmuş ve arka tekerlerden birinin rulman değişmesi gerekiyor denildi

Bunların tamamı 300 500 lira arası hallolacak şeyler ki zaten bu tarz masrafları göz önünde bulundurarak gitmiştim

Benim adıma aracın değişen parçası ve sağ taraftaki boya vazgeçmemin tek sebebi

Değerli fikirlerini benimle paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

İnşallah aradığım Fordu er ya da geç bulacağım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.