Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1 De Titreyerek Kalkıyor 2 De Sanki Gaz Yemiyor (scirocco)

Hüseyin Eryiğit

Soru

Scirocco 2012 model manuel araç aldım focusun yanına gezmelik. Neyse ablam ver süreyim dedi kıramadım verdim. 

6 viteste gidiyordu 5 e düşüreyim derken 3 e attı.  Sağa çekti panikledi baskı kokusu geldi baya. Neyse ben geçtim debriyaja sanki bir şey olmuş gibi.1 de titreyerek kalkıyor 2 de sanki gaz yemiyor gibi 3 e atarak kısa mesafe eve geldik. Sizce sorun tam olarak nedir. Böyle servise gitmem sıkıntı gibi 40 km var servisle mesafe. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 dakika önce, Hüseyin Eryiğit said:

Yok canım kız kısmı o kadar hız yapmaz. 120 civarlarında felandı. 

Hala sorun varsa dediğiniz gibi çekici ile servis'e çekin aracı farklı bir şey de olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla arkadaşlar debriyaj korkuttu yani sanki takılı kalıyor geç işliyor gibiydi. Öğlende bıraktım öyle eve. Şimdi işteyim yarın sabah kendiliğinden düzelme şansı var mı acaba. Servis haftaya perşembe sıra veriyor. Özel servise mi göstersem sabah olmazsa.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Aydın Baran said:

Şimdi birşey yazıcam marka'yı kötülüyorsun yada ford'dan başkasına iyi gözle bakmıyorsun diyecekler.

Yetkili servise götür sen en iyisi.

Söyle hocam sıkıntı yok. Ford başka zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.