Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

45 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Aktif etseniz dahi çalışmaz orjinal ekran ile. Calistirabilmeniz için rusların iletişim için kullandıkları devre kartını almanız lazım.
https://www.ucdsys.ru/?page_id=350&lang=en

MCA focusta çin malı ile taktık 3 aydır çalışıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

2015 focus ti-vct  titanium orjinal 8 ekran da çin malı kameralar yazılım ve briket olmadan çalışıyor mu Özer bey? Eğer ki oluyorsa  haricen fakra soket vb. lazım oluyor mu? Sync 8 ekranın arka girişlerinin fotoğrafını forumda bulamadım.Bende aliexpress den sipariş vermeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015 focus ti-vct  titanium orjinal 8 ekran da çin malı kameralar yazılım ve briket olmadan çalışıyor mu Özer bey? Eğer ki oluyorsa  haricen fakra soket vb. lazım oluyor mu? Sync 8 ekranın arka girişlerinin fotoğrafını forumda bulamadım.Bende aliexpress den sipariş vermeyi düşünüyorum.

Çalıştıranlar var forumda ben denemedim .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalışır fakat her babayiğidin harcı değil cuma günü oem kamerayı bile yetkili serviste başteknisyen ile 5 saat uğraşmamıza rağmen çalıştıramadık :)
Mca kasada herşey sync 2 de çok farklı araçların tesisatları bayağı farklı ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serkan abi senin yaptıklarını,aracını ve uğraşlarını görmesem hiç kalkışmazdım zaten bu işlere.İlham kaynağımız oldun abi.Elektronikçi olmamın da vermiş olduğu dürtülerle artık kaçınılmaz oldu.Tesisat vs. işler elimden gelir yaparım.Ancak braket ve yazılım gerekiyor ise hiç uğraşmayayım Ankara'ya geleyim.8 inç panel  çin malı ccd rca kamerayı destekliyor mu ondan emin olmak istedim.Birde paneli sökmediğim ve arka girişleri hakkında bir fotoğraf olmadığından kamera girişi için özel bir soket var mı bilemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu siteye bir bakın universal her geri görüş kamerasını çalıştırıyor diyor FORD 4" UNI-CAM (KT2) sitede 8 inch olan ekranlar içinde universal kit var.

https://navtv.com/products/NTV-KIT593/ford-4-uni-cam-kt2.html

--1 dakika sonra eklendi--

Buldum 8 inch olanda var alltda uygulama video çekimide mevcut

https://navtv.com/products/NTV-KIT391/mytouch-cam-mft-8-only.html

Özer abi selam aldınmı araç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah volkan abi biliyorum bu kiti.Ancak forumda kit vs olmadan çalıştıran arkadaşlar var.Ancak detaylı bir anlatım bulamadım.Serkan abinin dediği gibi servis de bile 5 saat uğraşılmış çalıştırılamamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özer abi araç alırken çok iyi kontrol et zira Istanbul'da dolu fırtınası oldu binlerce araç delik deşik servisler doldu  

göstergeyi satamadık hala değilmi kimse istemiyormu : hehehehe

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Muzaffer Aslan adlı arkadaş geri görüş kamerası kablolarının arka bagaja kadar geldiğini söylemiş.Ben baktım sadece park asist modülüne giren kablolar,geri vites lambası kabloları,bagaj açma buton ve aydınlatması kabloları birde silecek kabloları var.Sormak istediğim kamera kablolarının park asist e giren kablolardan herhangi birisi olduğu mu? 3 ayrı soket giriyor elinde şema yada bilgi olan varmı fotoğraflı olarak? Teşekkürler.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muzaffer Aslan adlı arkadaş geri görüş kamerası kablolarının arka bagaja kadar geldiğini söylemiş.Ben baktım sadece park asist modülüne giren kablolar,geri vites lambası kabloları,bagaj açma buton ve aydınlatması kabloları birde silecek kabloları var.Sormak istediğim kamera kablolarının park asist e giren kablolardan herhangi birisi olduğu mu? 3 ayrı soket giriyor elinde şema yada bilgi olan varmı fotoğraflı olarak? Teşekkürler.  

IMG_3967.JPG

2012 titanium x aracim ben bu kablolari kullanarak montaj yaptim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.07.2017 - 15:40 tarihinde, volkan karakuş yazdı:

Bu siteye bir bakın universal her geri görüş kamerasını çalıştırıyor diyor FORD 4" UNI-CAM (KT2) sitede 8 inch olan ekranlar içinde universal kit var.

https://navtv.com/products/NTV-KIT593/ford-4-uni-cam-kt2.html

Buldum 8 inch olanda var alltda uygulama video çekimide mevcut

https://navtv.com/products/NTV-KIT391/mytouch-cam-mft-8-only.html

Özer abi selam aldınmı araç

299 DOLAR çok değil mi abi ürün güzelde az daha ekleyip double ekran yaptırtmak daha mantıklı bunun yanında en azından bluetooth dokunmatik ekran tarzı özelliklerle araç içinde rahat edersin :) 200 300 e felandır diye ümitle linke tıklamıştım ama üzüldüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.