Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bende kamera tesisatı yok, bugün kendim çektim. Ancak kameranın LIN bağlantısını nereden alacağımı bilemedim. BCM den alacağım sanırım ama neresinden :) Bu konuda yardım edebilecek biri var mı? Arabam sedan 2016 focus.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba. Ben de Çin den şu arka bagaj açma yerine takılan kamerladan almıştım bugün geldi ama çalışmıyor sanki. Ekrana şöyle çizgiler geliyor ama görüntü yok. Montajı yapmadım çakmaklıktan dokundurarak denedim. Başka nasıl test edebilirim acaba?

58584e5405c9447a87afb807bd8d3072.png

Screenshot_20170517-164249.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Muhammed E. yazdı:

Merhaba. Ben de Çin den şu arka bagaj açma yerine takılan kamerladan almıştım bugün geldi ama çalışmıyor sanki. Ekrana şöyle çizgiler geliyor ama görüntü yok. Montajı yapmadım çakmaklıktan dokundurarak denedim. Başka nasıl test edebilirim acaba?

58584e5405c9447a87afb807bd8d3072.png

Screenshot_20170517-164249.png

kameradan ekrana giden sarı uçlu kabloda sorun var gibi görünüyor. yani o çizgileri ekran kendisi standart basıyor ama kamera görüntüsü gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Ozan Kar yazdı:

kameradan ekrana giden sarı uçlu kabloda sorun var gibi görünüyor. yani o çizgileri ekran kendisi standart basıyor ama kamera görüntüsü gelmiyor.

Teşekkürler cevabınız için. Ama durum biraz farklıymış sanırım. Şöyle bi konu açtım ama bakabilriseniz çok ikrama geçer :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şöyle bir kablo ile müzik sisteminin arkasındaki rearwiev camera girişine direkt kablo çekip bağlasak elm 327 ile de sistemden açsak görüntü alabilir miyiz geri vitese takınca.

Alamazsınız modül ile haberleşiyor kamera bu nedenle modül şart veya rusların bir cihazi var onu alıp görüntü alabilirsiniz .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
‎06‎.‎03‎.‎2017 - 01:18 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

Braket komple bagaj tutamağı ile bir kamera ayrı braketin içinde yeri hazır :)
Kameranın servis fiyatı 895 + KDV
Braket 225+ KDV
Navigasyon kartı 450-550 tl gibi IMG_1911.JPG
Kablo işi kolay fakat geri görüş kamerasını çalıştırmak için apim modülüne lisanslı yazılım atılıyor navigasyonda açılıyor böylece navi kartınıda alınca direk çalışıyor ...
İlgilenen olursa elimde oem kamera braket
Ve navigasyon kartı mevcut emoji5.png
Fazladan bir takım !!!IMG_1909.JPG

serkan bey merhaba elinizdeki takım duruyorsa almak isterim yalnız navi kartım var

20170608_154734.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi akşamlar acemilik özer abi  bir daha olmaz

--3 dakika sonra eklendi--

iyi akşamlar serkan abi ekranı taktım çalışıyor panelini özer abi yolladı bana kamera için parçalarını topluyorum navi sorunsuz çalışıyor 2014 focus 3 tıtanium sedan araca  takmak istiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi akşamlar acemilik özer abi  bir daha olmaz
--3 dakika sonra eklendi-- iyi akşamlar serkan abi ekranı taktım çalışıyor panelini özer abi yolladı bana kamera için parçalarını topluyorum navi sorunsuz çalışıyor 2014 focus 3 tıtanium sedan araca  takmak istiyorum

O parçalar sizin araca uygun değil ilk sayfadaki parçaları tedarik etmeniz gerekir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Çin malı kameralarda çalışıyor. Çizgilerde çıkıyor. Tabi montajını yapacak adam bulmak sıkıntı.

Montajını yaptım ama bir türlü aktif hale getiremedim focccus 0.8.6 ile denedim olmadı hangi programı kullanmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

Kemal Oğuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çin malı kameralarda çalışıyor. Çizgilerde çıkıyor. Tabi montajını yapacak adam bulmak sıkıntı.
Montajını yaptım ama bir türlü aktif hale getiremedim focccus 0.8.6 ile denedim olmadı hangi programı kullanmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

Aktif etseniz dahi çalışmaz orjinal ekran ile. Calistirabilmeniz için rusların iletişim için kullandıkları devre kartını almanız lazım.
https://www.ucdsys.ru/?page_id=350&lang=en
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.