Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

1 hour ago, Zafer Akbs said:

Ya şu arabaya hiç yokdan spor ekler yapasan??? Neden bu direnme?

Yaptım ya işte, spor paketin spoilerı ve jantı var şuan. Anasının fabrikasından ek le mi doğdu.

--4 minutes later eklendi--
4 hours ago, Cem Boneval said:

Ayıp olmuş, kuzu postunda kurt olanı daha hoşgörülü davranmanın gerektirir. Sonra forumdan da alınan falan çıkar. 

Yok yok olmadı, cidden. Gereksiz bir havaları vardı, arabanın sahibi siz anlatın falan gibisinden bişiler söyledi bir iki adım yana geçti, baktım top havalandı geliyor tam bu geldiğinde vurdum voleyi doksana. Yerinde ve ölçülüydü. Benim tanıdığım insanlar lafa girerken body kitli der, öyle olmayan bişeyi varmış gibi anlatmaz o yüzden kimsenin alınacağını sanmam, yazdıklarımı okuyunca gülmüşlerdir hatta.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maaşallah Servet. Konuyu büyük dikkatle takip ediyorum. Güzel işlere, daha doğrusu örnek teşkil edecek şeylere imza atıyorsun.

Ama ben hala kağıt üstünde değil, pist üstünde görmek istiyorum hayvanı.

Bahara havalar çokta ısınmadan ilk pist gününe adımızı yazdıralım

Transponder kiralayıp, 2.40’larda tur zamanı yapabilirmiyiz fikrin nedir ? 1.6 bir fordun ismini yazdıralım listeye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 minutes ago, Göksel Yaman said:

Maaşallah Servet. Konuyu büyük dikkatle takip ediyorum. Güzel işlere, daha doğrusu örnek teşkil edecek şeylere imza atıyorsun.
Ama ben hala kağıt üstünde değil, pist üstünde görmek istiyorum hayvanı

Bende aynı heves içindeyim. Bitiremedik yapılacakları, kolay olmuyor netekim. Frenlere, yağ soğutucusu ve süspansiyona yapılacaklar var, sonrası eritecek lastik takıp piste çıkmak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı olsun bu kadar oldu gerisi gelir biraz sabır Brocan

Proje belli ortada harcanan emek zaman ve parada ortada aletin uzayışı belli bu projeyi yapmak yürek ister senin yaptığın iş giderken tünel gözüküyor tünelin girişi belli tünelin içinde ne aksilik sorun çıkacak tünelin sonu nerede hiç bir şey belli değil Türkiye'de ecoboost motordan en çok anlayan birde sen olunca iş tamamen ince eleyip sık dokumayı gerektiriyor bize bu konuyu okuma fırsatını verdiğin için Azmi'ne inadına araştırmacı kişiliğine kesene maneviyatına teşekkürler. Helal olsun Kazasız belasız cezasız sağlıkla sıhhatle inşallah ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Hayırlısı olsun bu kadar oldu gerisi gelir biraz sabır Brocan

Proje belli ortada harcanan emek zaman ve parada ortada aletin uzayışı belli bu projeyi yapmak yürek ister senin yaptığın iş giderken tünel gözüküyor tünelin girişi belli tünelin içinde ne aksilik sorun çıkacak tünelin sonu nerede hiç bir şey belli değil Türkiye'de ecoboost motordan en çok anlayan birde sen olunca iş tamamen ince eleyip sık dokumayı gerektiriyor bize bu konuyu okuma fırsatını verdiğin için Azmi'ne inadına araştırmacı kişiliğine kesene maneviyatına teşekkürler. Helal olsun Kazasız belasız cezasız sağlıkla sıhhatle inşallah ...

Doğru diyor vallahi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yavas yavas yakitli kullanima gececegim icin gerekli bujileri siparis ettim. Yetmedi coktur kafama takilan cross intake setini de siparis ettim, yetmedi karter havalandirmadan gelen yag buharini tutmak icin kullanilan catch can'i siparis ettim, o da yetmedi short shifteri siparis ettim. Dahada bu setup'a takacagim bir tek methanol kit ve external blow-off kaldi. Dahasi beni bozar. Ha ne zaman GTX setupina gecerim o zaman ustune manifold ile turboyu alir takarim. Artik arkamdan ates mi cikar, kredi karti surtunme kaynakli infilak mi eder bilemem. Yoruldim be ya.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Yavas yavas yakitli kullanima gececegim icin gerekli bujileri siparis ettim. Yetmedi coktur kafama takilan cross intake setini de siparis ettim, yetmedi karter havalandirmadan gelen yag buharini tutmak icin kullanilan catch can'i siparis ettim, o da yetmedi short shifteri siparis ettim. Dahada bu setup'a takacagim bir tek methanol kit ve external blow-off kaldi. Dahasi beni bozar. Ha ne zaman GTX setupina gecerim o zaman ustune manifold ile turboyu alir takarim. Artik arkamdan ates mi cikar, kredi karti surtunme kaynakli infilak mi eder bilemem. Yoruldim be ya.

Ss Tuning’den body kitler geliyor, icini tuketmissin arabanin artik tamamdir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E bişey kalmamış artık bro kesene bereket eline sağlık sen onları montajla sıkılırsın artık şu benim arabanın big turbosunu takıp yazalım artık :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 hours ago, Serkan Karakoca said:

E bişey kalmamış artık bro kesene bereket eline sağlık sen onları montajla sıkılırsın artık şu benim arabanın big turbosunu takıp yazalım artık :D

Senin arabayı bil fiil ben yapacam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.