Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

6 minutes ago, Serkan Karakoca said:

@Servet Ö. brocan rakamsal değerler nasıl şu an kaç hp oldu tork nedir :) 

Profec ayarlariyla ugrasiyorum su sira, altlarda limitleyip ustlerde acmaya calisiyorum, sayet tutunamiyoruz :D Optimum sureye ulasinca dynoya aticam kendimi. Beygir ve torkdan ziyada sureler onemli benim icin. 100-200 Stock 21sn su siralarda 8-9sn lere zorluyoruz.

--1 minute later eklendi--

@Doğan Kurban bana 17" jant lastiklerini vericek, dimi abiiiiii.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Profec ayarlariyla ugrasiyorum su sira, altlarda limitleyip ustlerde acmaya calisiyorum, sayet tutunamiyoruz :D Optimum sureye ulasinca dynoya aticam kendimi. Beygir ve torkdan ziyada sureler onemli benim icin. 100-200 Stock 21sn su siralarda 8-9sn lere zorluyoruz.

@Doğan Kurban bana 17" jant lastiklerini vericek, dimi abiiiiii.

100 -200 iyiymiş maşallah

birde aklıma geldi şimdi doğan abinin sadece ön lastikleri alıp kendi aracına taktırıp denermisin ? Arka hafif kalkık olunca Ön taraf yere daha sağlam basar :)

hatta ve hatta bulabilirsen önlere 16 "inç jant 235 taban lastikle denerdim yerinde olsam bro:)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takım olarak vericiiim. Denesin tabi almadan. Zaman zaman zaman. Bende varda Servette yoh

--1 dakika sonra eklendi--
Bence Doğan'ın şu an üstündekileri takıp bir denesen (tabii iade koşulu ile) çok yerinde olur. 

Ama açıkcası beğenmeyecek bence. 150hp de bile sarma yapıyor kalkışlarda bazen.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş burada 300+ PS'ten dem vuruyoruz, önden çekişte bunu zaptedecek lastik olsa olsa yarış lastikleri olur. 

Michelin Pilot Sport Cup 2 bile zor tutar.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2017-Sport-Auto-UHP-and-Track-Day-Tyre-Test.htm 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soyle dusunun 235 taban lastik ve kilitli diffransiyelle suan understeer den yildim. Iyi ki takmisim difransiyeli takmasaydim araba yerinden kipirdamadan 80-90kmh yapabilirmisim.

Pilot Sport 4S alinmali ve alinacak. Suan 17 ye mi 18'e mi almam gerektiginin kararini vermeye calisiyorum.

--55 minutes later eklendi--

Boost Controller [TAMAM]

http://www.greddy.com/products/electronics/profec/filter:make:Boost+Solenoid+Valve/

http://www.innovatemotorsports.com/products/scg1.php

1. postu editleyemiyorum, seklinde duzeltme yapabilir misiniz moderator arkadaslar.

--6 minutes later eklendi--

Şunu da bırakayım şuraya

IMG_1545.thumb.JPG.41b6c374c68da419f2805710ff5a1738.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 9/13/2017 at 2:22 PM, Cem Boneval said:

Arkadaş burada 300+ PS'ten dem vuruyoruz, önden çekişte bunu zaptedecek lastik olsa olsa yarış lastikleri olur. 

Michelin Pilot Sport Cup 2 bile zor tutar.

Hayat çok zor şuan, lastikler yumuşak, asfal sıcak, tork fazla. Resmen evc den kısıp öyle geziyorum. Diğer türlü düz gitmek bile zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Hayat çok zor şuan, lastikler yumuşak, asfal sıcak, tork fazla. Resmen evc den kısıp öyle geziyorum. Diğer türlü düz gitmek bile zor.

gel bunu 4x4 yapalım yaptın bu kadar bro :) önümüzü ufkumuzu aç panpa :) 2.0 tdci 2009 kugalar 4x4 çeker kuga ecoboostlar 4x4  rs  mk 3 4x4 çeker birinin difransiyel şaft mutlaka uyar :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 minutes ago, Gökhan Ulaş said:

Aküye diyet mi yaptırsan Servet Abi ? Birazcık pahalı ama hafif olur biraz kazanç sağlar.

maxresdefault.jpg

Attigin tas, urkuttugun kusa degmez bence.

38 minutes ago, Serkan Karakoca said:

gel bunu 4x4 yapalım yaptın bu kadar bro :) önümüzü ufkumuzu aç panpa :) 2.0 tdci 2009 kugalar 4x4 çeker kuga ecoboostlar 4x4  rs  mk 3 4x4 çeker birinin difransiyel şaft mutlaka uyar :)

Squential gearbox ve diff ile oluyor bu isler ama, benim o kadar sabrim ve param yok :)

2 hours ago, Mert Yürüyen said:

Allah başka dert vermesin canim ?

Amin cumlemize.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.