Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Harika olmuş. Allah kaza bela vermesin. Insanın ayağının altında böyle bir güç oldukça gaz pedalına sürekli basası geliyor.
Hele hele o turbonun sesi yokmu. Beni benden aldı o [emoji41]
Benim aracım zaten gitmiyodu artık hiç gitmiyor. Teşekkürler Servet bey [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 hours ago, Yakup Çağatay said:

Elektrikli egzoz lazım ona, girişmez bence :D 

Yok yahu, ilgisi yok. Timing maplerle oynanarak yapılıyor. Donanıma gerek yok yani. Sen yanlış birşey anlamış olmayasın?

--18 minutes later eklendi--

Buna benzer fakat bu denli cırtlak değil tabiki :) 

RS in normal haricindeki modlarda çıkardığı sesler diyebiliriz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabaya başlamadan öncelere dayanan bir afr problemim vardı (Air Fuel Ratio). Performans işleri için ilk önem arz eden şey AFR olduğu için ekstra sensör ile egsozdan afr ölçümü yapıyorum epeydir. Şayet çok fakir veya çok zengin karışımda motor kırabilme şansımız var. Herneyse, araba yapıldı istediğimiz değerlere yaklaştık falan derken bu sorun kafamda hep soru işaretiydi. Epeyce hesaplı olarak 4 tane sıfır oem bobin aldım. Otoparkta kendim montajını yaptım ve afr yi izlemeye başladım. Eski halinde 13.20 ile 15.30 arasında gidip geliyordu, şimdi 14.80 lerde çakılmış vaziyette kalabiliyor. Yol testi yapamadım mesai bitmediğinden. En başta alıp değiştirmem lazımdı, üşgengeçlikten üstüne düşmediğim için pişmanım :)

• Beğen 5
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.