Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Maaşallah !!! Jantları piano black boyatma, tavanı ve aynaları siyah kaplatma ve küçük/shark siyah anten dışında eksiği kalmamış :D

Mindar ettin arabayi mindar :) bu jantlarin guzelligi sanirim acik renk ile cikiyor (son kararim) ve kirmizi yada siyah arabada beyazdakine gore cok daha yakisikli, daha cekici...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 minutes ago, H. Cenk said:

Maaşallah !!! Jantları piano black boyatma, tavanı ve aynaları siyah kaplatma ve küçük/shark siyah anten dışında eksiği kalmamış :D

Gorseli ile bilahare ugrasirim fakat bunlardan daha farkli yapilacak seyler var. Simdi size cok sert gelebilir ama rocket bunny kit yaparim, widebody olur biter :)

--2 minutes later eklendi--

bkz://https://www.agency-power.com/agency-power-focus-st-widebody-fender-flare-kits-in-stock-and-ready-to-ship/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Gorseli ile bilahare ugrasirim fakat bunlardan daha farkli yapilacak seyler var. Simdi size cok sert gelebilir ama rocket bunny kit yaparim, widebody olur biter :)

bkz://https://www.agency-power.com/agency-power-focus-st-widebody-fender-flare-kits-in-stock-and-ready-to-ship/

Olabilir tabi, sstuning de falanda benzerleri vardi gorsel olarak... yakisir mi? Tabi ki yakismaz ama bize ne, araba senin beygir senin body senin kit senin :) 

Performans anlamindaki upgrade lerin bittiginde st eksoz ile baslar st body kit ile bu isi tamamlarsin ;) hadi hayirli olsun ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

cıkssss. Haddim olmayarak bu jantlarla olmaz o tip kitler diyorum.  Bu jantlar A. Testoni ayakkabılar gibi . Bunun üstüne takım elbise babında sade ve kaliteli ufak dokunuşlar lazım. Widebody atacaksan muhakkak german style jantlar lazım bana sorarsan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, H. Cenk said:

cıkssss. Haddim olmayarak bu jantlarla olmaz o tip kitler diyorum.  Bu jantlar A. Testoni ayakkabılar gibi . Bunun üstüne takım elbise babında sade ve kaliteli ufak dokunuşlar lazım. Widebody atacaksan muhakkak german style jantlar lazım bana sorarsan. 

Yep, aynen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 minutes ago, Semih O. said:

+5

@Servet Ö. eee şimdi rodaj planı noldu?

Rodaj bitti, yollardayiz. Ufak tefek puruzleri temizleyince atlarin alayi kosuyor olacak. Istedigimizin 0.5Bar altindayiz ki kabaca bir araba demek oluyor bu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.