Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

VCT ler ve valfleri, enjektorler, arti yaylar takildi.

On tampon tas izinden arka tampon vernik atmasindan muzdarip oldugu icin, anahtarsiz giris icin aldigimiz kapi kolu ile beraber boyaya girdi. Pazartesi Sali gibi cikmasini bekliyoruz.

Cikinca yagi ve yag filtresi degistirilip once yol sonra dyno testlerine sokacagiz hayvancagizi. Sona geldik sanirim :)

Pis islerimizi bitirince Istanbula gidilip Mert'den jantlar alinacak (nihayet gidicem), daha sonra ic detayli temizlik + dis detayli korumaya gidecek.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Pis islerimizi bitirince Istanbula gidilip Mert'den jantlar alinacak (nihayet gidicem), daha sonra ic detayli temizlik + dis detayli korumaya gidecek.

Mert kesin evine yakın diye Tatar Salime döner yemeye götürür seni :) , ben ise senin katılamadığın Lider pideyi tercih ederim ya neyse.. Öyle bir şey olursa bizi de arayın saat benim için müsaitse ben de katılayım mini bir buluşma yapmış olalım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 hours ago, Göksel Yaman said:

İstanbul işini bir pist gününe getirde, birde pist testi olsun hayvancağızın :)

:) Aynen. Piste cikmazdan once oil cooler vs gerekiyor. Onlari da hallederiz bir ara.

3 hours ago, Cem Boneval said:

Gözün aydın diyelim...

Bir ara deneyip ayrıntılı bir inceleme yazısı yazmak lazım. :)

Hic fena olmaz.

8 minutes ago, H. Cenk said:

Mert kesin evine yakın diye Tatar Salime döner yemeye götürür seni :) , ben ise senin katılamadığın Lider pideyi tercih ederim ya neyse.. Öyle bir şey olursa bizi de arayın saat benim için müsaitse ben de katılayım mini bir buluşma yapmış olalım ;)

Tabi neden olmasin.

--6 minutes later eklendi--

Not: Ilk mesaj guncellendi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, H. Cenk yazdı:

Cenk abi senin benimle alipveremedigin nedir :) yakin oldugu icin degil, lezzetli oldugu icin giderim, kaldi ki lider pide tatardan daha yakin :) 

@Servet Ö. bi gelebilse kahvaltiyi liderde ogle yemegini tatarda yediririm ona ben, nolcek :) sizi de bekleriz... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Serkan Karakoca said:

Ne yaptın @Servet Ö açtınmı basıncı yavaş yavaş kıvama geldimi beygirleri koşturuyormusun :)

On 7/12/2017 at 5:22 PM, Servet Ö. said:

On tampon tas izinden arka tampon vernik atmasindan muzdarip oldugu icin, anahtarsiz giris icin aldigimiz kapi kolu ile beraber boyaya girdi. Pazartesi Sali gibi cikmasini bekliyoruz.

Dedim ya Serkan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.