Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Turbonun wastegate valfinin preload ayarını ben yapmıştım. Nasıl olsa stock yazılım diye daha sonra kontrol etme gereği duymadım. Bir yandanda low rpm boost peak değerini de içten içe merak ediyordum. Hani çok sıkmışımdır fazla basıyordur düşüncesi de vardı. Artık yavaş yavaş 3500 devirleri geçer olduk. Bende kontrol edeyim dedim. Olması gerektiği gibi 1.2bar peak atıyor şuanda. Bu demek oluyor ki düzgün ayarlamışım. Yazılımdan sonra 1.9-1.8 leri zorlayacağız. Öncesinde ben bir boost leak testi yapayım, sağımızda solumuzda kaçak olmasın.

Mevcut selenoid valfini mı kullandın yeni turboda ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 hours ago, Özer Aksu said:

Mevcut selenoid valfini mı kullandın yeni turboda ?

Yeniledim. Sorun vardi bendekinde.

10 hours ago, Ozan Kar said:

o değilde bu rodaj çok sıkıcıymış adam resmen tin tin gidiyo :D 

Bende bir sikinti yok len, sen arizasin. Ahanda buradan sikayet ediyorum seni, sehir icinde is cikisi trafiginde makas ata ata ters yonlere gire gire gidiyodun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Yeniledim. Sorun vardi bendekinde.

Bende bir sikinti yok len, sen arizasin. Ahanda buradan sikayet ediyorum seni, sehir icinde is cikisi trafiginde makas ata ata ters yonlere gire gire gidiyodun.

2 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

İş çıkışı trafiğinde o kadar hareket yapacak boşluk mu oluyor sizin oralarda?

Benim arabaya tv taktırasım filan geliyor dur kalkta :kıhkıh:

Makas yok sollama yaptım, 2 uyuşuk yolu tıkadığından karşı şeritten sollama yaptım, karşıdan gelen selektör el kol filan yaptıda tehlikeli bi durum yoktu.

Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

:):):) sonrada benim araba 7 yakıyor diye şikayetler :):)

Makas falan peeee

gene de çok abi yahu 7.5 7.4 filan oldu bide dün :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Bekir B. yazdı:

:):):) sonrada benim araba 7 yakıyor diye şikayetler :):)

Makas falan peeee

Öğrenbicek abi, senin gibi hız sınırlarını geçmeden sürmeyi öğrenecek inşallah :kop:

Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

Makas yok sollama yaptım, 2 uyuşuk yolu tıkadığından karşı şeritten sollama yaptım, karşıdan gelen selektör el kol filan yaptıda tehlikeli bi durum yoktu.

gene de çok abi yahu 7.5 7.4 filan oldu bide dün :D 

tapagazda 7.7 yaktığı söyleniyor zaten ne atarlı herifmişsin la sen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4000 devire kadar geldik, bu arada soft bir yazilim var, 1.65bar basildi, 1.9'a cikacak. Su halde dahi cift elle direksiyona yapisma hissi uyandiriyor istemsiz.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IMG_1017.thumb.JPG.d77cb2e02ac0cec1b550c6e911580317.JPG

Spor yaylar ve enjektörlerimiz geldi.

Rodajda 1400km bitti, vct valfi nedeniyle timing problemi yaşadık. Çok ciddi bir durum değil. Vct valflerini sipariş geçmiştik onlarda geldi. Önümüzdeki pazartesi takmayı planlıyorduk fakat benim yıllık tatil giriyor araya. Henüz planlar oturmadı. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.