Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Rica ederim. Sleeper demişken 90ların BritPop grubu Sleeper dan başka ne gelir akla. 

Benim buna yaşım tutmadığımdan Sleeper denilince aklıma bunun gibi şeyler geliyor abi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 minutes ago, Doğan Kurban said:

2-9 temmuz arası ben tamamlayım istersen rodajı. yaklaşık 1500km yol yapacam. Yeter mi?

29 minutes ago, Osman Türkol said:

@Servet Ö.Rodaj da bitiremediğin km kalırsa Doğan dan sonra temmuz sonu ben de tamanlayabilirim.Sen dert etme Tamamlayacaklar sıraya girer

8 minutes ago, Süleyman Ünal said:

Sıraya bende gireyim bari ama rodajdan sonra olsun benimkisi.

Eyvallah :)

O tarihlerde 800+800km cundaya gidip gelecegim zaten, o ara biter :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 minutes ago, Cem Boneval said:

Karınca ezecek kadar zalim tanımadım ben seni...!?

Neden coil-over değil?

Misal yani...

Coilover degil cunku lahanalar henuz buyumedi, bostana esek girdi. Bilstein alip ustune bu yaylari aktaririm ileride. Belki (buyuk bir belki) KW V3.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Cem Boneval said:

Diyeceğim o ki performans modifiyesine bu kadar detaycı yaklaşan birinin amortisörü güçlüyse değiştirmeden yay taktırması yakışık almaz.

Konuyu değiştireyim...

Bu nasıl?

2363-rr-aa_large.jpg

Biliyorsun ben 3-4 senedir zaten ST nin takozunu kullaniyorum. Bunun da ondan kotu oldugunu sanmiyorum. Ben cok faydasini gordum. Akslar ve sanziman icin epey faydali. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turbonun wastegate valfinin preload ayarını ben yapmıştım. Nasıl olsa stock yazılım diye daha sonra kontrol etme gereği duymadım. Bir yandanda low rpm boost peak değerini de içten içe merak ediyordum. Hani çok sıkmışımdır fazla basıyordur düşüncesi de vardı. Artık yavaş yavaş 3500 devirleri geçer olduk. Bende kontrol edeyim dedim. Olması gerektiği gibi 1.2bar peak atıyor şuanda. Bu demek oluyor ki düzgün ayarlamışım. Yazılımdan sonra 1.9-1.8 leri zorlayacağız. Öncesinde ben bir boost leak testi yapayım, sağımızda solumuzda kaçak olmasın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.