Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Yağ soğutucusu değişti, su kaçağı vardı. Şanzımanda ses vardı, geriye kalan bilyalarda değişti, onlar da kesildi. Bilinen bir sıkıntımız kalmadı. Salı sabahı teslim alıcam kısmetse.

Çıkar şu kuzuyu artık yollara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 hours ago, Cem Boneval said:

Las Vegas'ta keyif yapmaya çalışırken Ankara'da olamamanın hüznünü yaşamak böyle bir şey herhalde. 

Yok yok hepsi çok keyifli, sağolsun arkadaşlar ben yokken ilgisini sevgisini eksik etmedi.

--3 minutes later eklendi--
11 minutes ago, Osman Türkol said:

Çıkar şu kuzuyu artık yollara

Bir kaç gün kaldı. :)

Kullanan arkadaşlar 3 devire kadar dahi aşırı istekli gitmek için diyorlar. (Stock yazılım)

Yanlız vites oranları değiştiği için vites değişim uyarısı yanlış çalışıyor, birde start stop çalışmıyor. Gidince vites oranını öğretmeye çalışacağım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 minutes ago, Çağlar Kasımoğlu said:

Çıkmadı mı hâlâ daha Ankara'nın sıcak asfaltlarına ? @Servet Ö.

Bu gun sabah aldim. Ben gelene kadar sagolsun arkadaslar 300km tercube etmisler bir sikinti yok. Kavustuk arkadasa, rodaj doneminde oldugundan 3000 devirlere kadar gezdiriyoruz arkadasi. Fakat alet gergin...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Bu gun sabah aldim. Ben gelene kadar sagolsun arkadaslar 300km tercube etmisler bir sikinti yok. Kavustuk arkadasa, rodaj doneminde oldugundan 3000 devirlere kadar gezdiriyoruz arkadasi. Fakat alet gergin...

hadi gözün aydın,kamçıla beygirleri at kendini kırlara

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Huyuna gidin biraz, alışana kadar işte idare edin.:D Hadi bakalım tekrar gözün aydın, bol bol gazlamalar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Ayak ucunda o kadar beygir varken, pedalı diplememek gerçekten imtihan gerektiriyor :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.