Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

2 minutes ago, H. Cenk said:

@Servet Ö. Onu bilmem de Exorcistin müziği gayet sütlaç mike oldfield ın Tubular Bells idir. O müzik nasıl korku duygusuna eşlik ediyor ben anlamıyorum :( 

Gel senin de arabani stage 4 yapalim senin de duydugun her muzik gerilim duygusu yaratir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 hours ago, H. Cenk said:

hoparlör değişikliğinden sonra ayarlarım şöyle.

tiz +7 

orta -2

bas -3 

Benim duyduğum her müzik gerilim zaten :D:D 

Senin durum vahim. Flat keyif vermiyorsa senin setup'da bir yanlis var demektir. :P

--8 minutes later eklendi--
3 hours ago, Volkan Ö. said:

Abicim bir kamera alıp aşamalari falan çeksen belgesel kuşağında yayınlanır.
Bitince bir tur gezdirsene :)

Aslinda kafamdaki utopyada arabanin basina action cam koyup her 10sn de bir fotograf cekmek vardi. Bunun icin herseyi hazirlamistim. Bu kadar emegi,cabayi,zamani ilme irfana versem fezaya cikmistim belkide. Ama badireler badireler. Saglik olsun, buna da sukur diyorum. Garibim ustunde 2 kat toz tabakasiyla bitap ama bir o kadar kirmizi ;) Sefkatli ve 5-30 yagli elleriyle bir elinde tork anhtari bir elinde telefon fotograf ceken abileri var. Eminim milyon fotograf cekmislerdir. Ben gelmeden ne olur bilmiyorum ama ben N+10 gunlugune arkadasi goremeyecegim. Merak ,heyecan, sinir, kizginlik binerim ucaga, inerim bizim duldulun anavataninda amcaoglunun kontagina basarim. Donuse Allah Kerim.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen şuna paint'te Servet abinin resmini fotoşoklayalım:

Its_Alive__With_Text.JPG

Ben sen dönünce ilk marşı aldırırsın diye bekliyordum aslında da neyseki dertsiz tasasız çalıştı. Şimdi sırada rodaj mı var?

Amerikanya'da olaydın bi vegas, bi area 51, ya da herhangi bi interstate seyahat, hop rodaj bittiydi. Gerçi şehiriçi rodajı da bence gayet yeterli olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.