Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Mekanikci abiler "e getir o zaman yarın" dediler. Yarın bizim eleman tahmini 10 günlük geçici ikametgahına gidiyor. Anam heyecan yaptım.

--1 minute later eklendi--

Şu günü düşünerek kampüsün bu seneki stickerını bile yapıştırmadım ön cama. Bu kadar ince düşünürken şeytan kulağına kurşun tekerimize taş gelmese bari.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mekanikci abiler "e getir o zaman yarın" dediler. Yarın bizim eleman tahmini 10 günlük geçici ikametgahına gidiyor. Anam heyecan yaptım.
--1 minute later eklendi-- Şu günü düşünerek kampüsün bu seneki stickerını bile yapıştırmadım ön cama. Bu kadar ince düşünürken şeytan kulağına kurşun tekerimize taş gelmese bari.

Hadi bismillah. Herşey diledigince olur inş. Bizede keyifle izlemesi binmesi kalır :)
Nasil düşünürsen öyle olur derler. Iyi düşün iyi olsun ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teee İngiltere'den o kadar at getirdin ahıra, kötü olur mu Servet'im tekerine taş değmesin, sonuç beklenenden bile iyi olacak benden söylemesi,

Zaten ilk iki viteste tekeri anca asfalta değecek ki. Kalan 4 vitesle sanırım 45 dk ya Sabiha Gökçen kuleden iniş izni ister abi [emoji23][emoji23][emoji23]Servet kapışıyokmu. Tek şartım var. Sen 1. vitesle gidecen. Bana sınır yok [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç bir şey olmasa log alıp yazılımı optimize ederken bir sürü uğraşacan ki böyle araba yapanların çoğunluğunun satmama ya da geç satma sebebi çektikleri çileleri dertleri unutamamaları.

gidip içine meksika biberi atılmış kahveyi tek dikişte içince boşol deme ihtimalin azalır tabi :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 minutes ago, Özer Aksu said:

Meraktan soruyorum . Ben arabanın yanından ayrılamazdım bunları yaparken iş sanayi git gel nasıl yapacaksın emoji2.png

Arada bir gider bakarim. Izin almayi dusundum, simdilik gerek yok. Toplanirken belki.

--1 minute later eklendi--

Cumartesi gunu fotograf cekmeye gidecegim. Motor inmis ust kapak acilmis olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.