Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

IMG_0251.JPGEldeki malzemeler şimdilik böyle, toplamak için yurtdışından beklediğimiz sadece ana cap cıvataları ve termostat. Diferansiyel yolda bekliyoruz.

Servisten alınacaklar:

Eğzantirik cap cıvataları.

Vct cıvataları

Krank civatası ve keçeleri 

Devirdaim pompası

Yağ pompası

Triger seti

Baskı bilyası

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IMG_0251.thumb.JPG.b47cb01c9dbfde176a1ac8f233c3be7b.JPGEldeki malzemeler şimdilik böyle, toplamak için yurtdışından beklediğimiz sadece ana cap cıvataları ve termostat. Diferansiyel yolda bekliyoruz.

Servisten alınacaklar:
Vct cıvataları
Devirdaim pompası
Yağ pompası
Triger seti
Baskı bilyası

Pazar tezgahı mı o [emoji3]
Merakla bekliyoruz [emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

@Servet Ö. Sende tv. deki reklamlar gibisin. Bi yaptığın işin sonu gelmiyor. Reklamları bitir de filmi izleyelim. :) 

Abey kolaysa birde sen film çekte biz izleyelim. Oradan bakınca herşey çok basit, ucuz ve kolay bulunabilir yapılabilir geliyorsa aldanmayın. ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Abey kolaysa birde sen film çekte biz izleyelim. Oradan bakınca herşey çok basit, ucuz ve kolay bulunabilir yapılabilir geliyorsa aldanmayın. ?

Arkadaş ben de darlanmaya başladım. Biz test haritasını bile oluşturduk, sen gelmez oldun öf öf...:öp:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IMG_0251.thumb.JPG.b47cb01c9dbfde176a1ac8f233c3be7b.JPGEldeki malzemeler şimdilik böyle, toplamak için yurtdışından beklediğimiz sadece ana cap cıvataları ve termostat. Diferansiyel yolda bekliyoruz.

Servisten alınacaklar:
Vct cıvataları
Devirdaim pompası
Yağ pompası
Triger seti
Baskı bilyası

Senin masayı şirkete gelsek patrona kaç para verirsek götürürüz acaba :)
Çekmecelerde neredeyse sandık motor yatıyor [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Valla forumda kaç kişiyiz. Sadece yapacağın işin sonucunu merak ettiğimden kendi adıma ufak bir yardım edebilirim. Hatta forumda bir başlık açıp bir yardım kampanyası başlatırsanız yardımcı olabilirim. Film izlemeyi çok severim. Focusclubtr.com senin filmin yapımcılığını niye üstlenmiyorki. Çekilen filme göre arabasına senin yaptıklarını yapmak isteyenler olacaktır. Bu yaptığın işlerle forumun tanınırlığı daha da artacağını düşünüyorum. 

--3 dakika sonra eklendi--
40 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Ben ki arabayı bile bakımdan bakıma temizleten adamım. Senin yaptıklarını ve yapacaklarını rüyamda bile görsem darlanırım. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Valla forumda kaç kişiyiz. Sadece yapacağın işin sonucunu merak ettiğimden kendi adıma ufak bir yardım edebilirim. Hatta forumda bir başlık açıp bir yardım kampanyası başlatırsanız yardımcı olabilirim. Film izlemeyi çok severim. Focusclubtr.com senin filmin yapımcılığını niye üstlenmiyorki. Çekilen filme göre arabasına senin yaptıklarını yapmak isteyenler olacaktır. Bu yaptığın işlerle forumun tanınırlığı daha da artacağını düşünüyorum. 

--3 dakika sonra eklendi--

Ben ki arabayı bile bakımdan bakıma temizleten adamım. Senin yaptıklarını ve yapacaklarını rüyamda bile görsem darlanırım. :) 

Yahu siz dışarıdan bakarak merak ediyorsunuz, bendeki heyecanı hesap et :)

Focusclubtr den beklentim güler yüzlü hoş sohbetli insanlar, eksik olmasın hep de umduğumu buldum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Pist rekorunu kaydeceğiz daha ne olsun :P 

ŞŞ bana böyle şeyler söylemeyin, daha durun ne olacağımız belli değil, belki motoru kucağımıza alıp yandım allah diyerek sandık motor alıcaz. Ne demişler at koşar baht kazanır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.