Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor Sesi Ve Rüzgar Sesi

Furkan Ş.

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
12 dakika önce, Ramazan Çakır said:

2015 dizel otomatik Focus test ettim, yalıtımı gayet iyiydi. Pek kurcalamayın bence. Ha, bir tık daha iyi olsun diyorsanız Golf alın :DDD

Golf'ün yalıtımı makyajlı Focus'tan iyi değil ki. Siz mutlu olun diye alabilir ama :) 

Şu bir tık iyileri anlayan kişilere hayranım, ne kulak ve imkan varmış :) Birebir aynı şartlar gibi.

6 saat önce, Furkan Ş. said:

Lastikten zaten şuan çok geliyor. Falken marka kış lastiği var. Ama sanki rüzgar seside alıyor. Günde 60 km yol gidiyorum.

Rüzgar sesinin girmeme şansı hiç bir otomobilde yok zaten. Ama değer arttıkça girdiği hız artıyor diyebiliriz!

Önemli olan rahatsız edici seviyeye gelmemesi. Dediğim şeyleri kontrol edebilirsiniz daha fazlasını almanız mümkün değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Furkan Ş. said:

Bugun tekrar test ettim. Telefonumdan gürültü ölçtüm. Gerçi ne kadar sağlıklı bilmem ama 70db civarı gidip geliyor 90 km hızda.

mümkün değil okadar sesin içeri girmesine. 70 db lik sesleri bir arama motorlarına yazın neler çıkacak... ölçümde yanlış var bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27 dakika önce, Furkan Ş. said:

Bugun tekrar test ettim. Telefonumdan gürültü ölçtüm. Gerçi ne kadar sağlıklı bilmem ama 70db civarı gidip geliyor 90 km hızda.

Bu tür basit ölçümler ile kıyas yaparsınız ancak. O da sağlıklı olmaz.

Konumuz ses düzeyi vs değil zaten. Dediğim gibi başka yapacağınız bir şey yok. Burada istediğimiz kadar konuşalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Furkan Ş. said:

70db(A) ciddi gürültü demek bizim telekomünikasyon sitemlerin olduğu bölümde bu seviyede ses oluştuğunda kulaklık takmadan girilmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.