Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

25000 Liraya Otomatik Araç Tavsiyesi

Serhat E.

Önerilen Mesajlar

Anneme bir araba almayı düşünüyorum. Kendi arabamı satamadığım için bütçem bu kadar. Bu fiyata olabildiğince modeli yeni tam otomatik düşük km bir HB araç arıyorum. Biraz baktım piyasada bu kriterlere uyan 206 307 clio ve zor da olsa polo gibi araçlar var. Tabi kaza boya durumları çok fazla.

Sizin önerebileceğiniz, kullanıp memnun olduğunuz araçlar varsa önerilere açığım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 2001 clio hb rxt 1.4 98 hp tam otomatik olanı kullandım bir süre, 60 bin km de iken bulmuştum kazasız bir araçtı 100 bin km de iken sattım, bu sürede bir kere kam kamtörü arızalandı birde ateşleme bobini arızalandı o kadar yaşına göre küçük ve basit arızalardı. Temiz düzgün kullanılmış bulabilirseniz tavsiye edebileceğim bir araçtır. Biz memnun kalmıştık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Aklıma Clio lar geliyor. Şöyle 2000-2001 model otm. Hem piyasası iyi hem bayan için ideal.

Abi clio banada guzel geliyor ama modeli cok eski. 206 lar daha yeni model ama onlara da guvenmiyorum. 206 kullanan biri olsa sahane olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Serhat E. said:

Abi clio banada guzel geliyor ama modeli cok eski. 206 lar daha yeni model ama onlara da guvenmiyorum. 206 kullanan biri olsa sahane olacak :)

Düz vitesini kullandım ama otomatiği nasıl bilmiyorum.

307 lerin belirli bir modele kadar olan kısmında otomatiğinde ciddi sorun olduğunu biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Serhat E. said:

4 sene 206 kullandım otomatik şanzumanlı sor arkadaşım ne gerekiyorsa cevap vereyim sana. içini dışını bilirim:)) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serhat E. said:

Okudum konuyu.. Haklisiniz da bu fiyatlara otomatik araba bulmak cok zormus. Ozellikle robotize sanziman takintisi varsa daha da zor oluyor :)

Bizim punto'dan ben memnunum. Masraf çıkartmadığı sürece devam :D 

Robotize süper değil ama kasa hafif olduğu su götürüyor. Zaten beklentiyi düşük tutunca unutuyorsun :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Bizim punto'dan ben memnunum. Masraf çıkartmadığı sürece devam :D 

Robotize süper değil ama kasa hafif olduğu su götürüyor. Zaten beklentiyi düşük tutunca unutuyorsun :P 

Punto hem yeni bir arac hem de bildigim kadariyla hill holder var. Benim baktigim araclarin cogunda hh yok. Dualogic sanzimanla ilgili cok sikayet yok ama bir easytronic evlere senlik :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.