Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk3 MCA Gündüz Farı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Soner Erik said:

Aslında bende gündüz farı var ve onu led olan ile değiştirmek istediğimde soketlerde bir farklılık yoktur heralde. Sadece elm ile tanıtmak veya altif etmek yeterli.

Heralde emoji1.png

soner sizde gündüz farı var. Bixenon olmadıktan sonra sırf 2 tane yarım LED için masraf yapmanıza gerek olmadığını düşünüyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Soner Erik said:

Aslında bende gündüz farı var ve onu led olan ile değiştirmek istediğimde soketlerde bir farklılık yoktur heralde. Sadece elm ile tanıtmak veya altif etmek yeterli.

Heralde emoji1.png

Boluya geliyorsun değil mi? Ben seni bir zehirliyimde gör.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 April 2016 - 09:13 tarihinde, H. Cenk yazdı:

soner sizde gündüz farı var. Bixenon olmadıktan sonra sırf 2 tane yarım LED için masraf yapmanıza gerek olmadığını düşünüyorum :) 

Doğru bir yaklaşım. Sizin resimleri incelediğimde far yapılarında çok bir fark yok. sadece yarım led farkı var oda benim görüşümü iyileştirmiyor ise gerek yok.

22 April 2016 - 09:25 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Boluya geliyorsun değil mi? Ben seni bir zehirliyimde gör.

Bolu'ya gelemiyorum maalesef. Bu Bi-xenon fikri zaten hep aklımda, hatta sağ olsun .e bazen konu ile ilgili konuşuyoruz. İleri dönemde güzel bir sistem yapacağız inşallah. Şu an bekleyeceğim, 2 sene sonra ürün yelpazesi gelişir diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
59 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yabancılar için de sürpriz olmuş olmalı. Sayfayı paylaşmış biri.

http://www.focusclub.nl/forum/showthread.php?t=24973&page=13

Bu sana ders olsun :) Artık videoları ingilizce alt yazılı yapmalısın ve bu tip konulara da ufak bir ingilizce özet yazmalısın veya - yürü be kim tutar - :D yolafocuslaya bir de ingilizce yapıp dil tercihi sormalısın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk said:

Bu sana ders olsun :) Artık videoları ingilizce alt yazılı yapmalısın ve bu tip konulara da ufak bir ingilizce özet yazmalısın veya - yürü be kim tutar - :D yolafocuslaya bir de ingilizce yapıp dil tercihi sormalısın. 

Eheh, alt yazıyı ekleriz abi yeterki talep gelsin. Youtube'da yorum olarak soranlara cevap veriyorum. 

Basit ve düzgün Türkçe yazarsak eğer g. translate ile bu seçenek belki verilebilir. 

@H. Cenk ek olarak YT bir özellik sunmaya başladı ön planda görmediğimiz çeviri kısmı mevcut başlık ve açıklama için son dönemde o özelliği kullanıyorum böylelikle yabancı dilde search yapınca bunlar (TR) da çıkıyor. Atıyorum benim başlık aslen Türkçe olsa da ona bu video gözüküyor. Böyle böyle bulunuyorlar sanırım bu yüzden insanlar Türkçe başlıkların yanına eng sub. diye not düşmeye başladı yoksa aşırı anlamsız bir not oluyor kendisi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Az önce köprü çıkışından bir Focus geliyordu. İnce gündüz farıyla. Bir baktım ki xenon yok hemde Titanium değil. Sürmesiz farda led gündüz farı.

Acaba ????

Hatalı mı geldi yoksa artık böyle mi [emoji14] para verip almamıştır herhal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce köprü çıkışından bir Focus geliyordu. İnce gündüz farıyla. Bir baktım ki xenon yok hemde Titanium değil. Sürmesiz farda led gündüz farı.

Acaba ????

Hatalı mı geldi yoksa artık böyle mi [emoji14] para verip almamıştır herhal.

Hortum led koydurmuştur kendisi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.