Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 2015 Mk 3.5 Modifiye için Düşüncelerim Abilerim Ve Kardeslerimin Fikirleri

Önerilen Mesajlar

2015 mk 3.5 sedan aracima modifikasyon yapmaya karar verdim aklimdakileri sizinle paylasmak istiyorum. Fikir v3 dusunceleriniz benim icin onemli.

Oncelikle dis modifikasyondan bahsetmek istiyorum.

• plastik body kits (on tampon arka tampon yan marsbiyel etekleri ve bagaj ustu spoyler)

• pdw 7092 kod numarali (vossen cv7 birebir aynisi) 18 inc on arka 8 offset jant ve uyumlu lastik

• downpip egzoz sistemi

• coilover sistem (yuseklik alcaklik ve sertlik yumusaklik ayarli)

• plasti dip komple kaplama (hulk yesili)

• balik sirti kisa teyp anteni

Ic modifikasyon

• aydinlatmali vites topuzu

• sony orjinal focus ses sistemi 

• on camlara cam filmi

• dokunmatik orjinal teypime navigasyon versiyonu 

Burak Çavdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... modifiye'de çok hassas bir çizgi var, onu aşmayıp kibar/şık kalmak ile ne olduğunu fark etmeden o hattı geçip "berbat" etmek bir nabız atımı uzakta. Örnek mi? Audi R serisi jant replikası ve (atıyorum) -50 yanak lastik kuZu'yu (bence) "özenti" sınıfına sokar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- İç & Dış Görünüm kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Burak Çavdar said:

komple kaplama (hulk yesili)

Sevgili @Kaan Yagizer bu zaten arkadaşımızın tercihini önemli ölçüde belirliyor.

Görselliğe önem veriyorsanız coilover yerine sadece kısa yay kullanarak daha ucuza mal edersiniz. 

Replika jantların darbe dayanıklılığı düşüktür, kolay kırılabiliyorlar.

İnce yanak ve kısa yay aracın konforunu da önemli ölçüde azaltacaktır.

İyi düşünmek lazım.

Kolay gelsin...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Bu forum kullanıcıların çoğu tabiri caise eski kafa. Günümüzde ülkemizde ve dünyada ki modifiye akımı (royal stance, jdm vb) ile bu arkadaşın sorusuna cevap veren kişilerin modofiye düşüncesinin hiçbir alakası yok. Mesela audi jantı takarsan özenti olur demiş bi arkadaş resimde ki porche jantı günümüz modifiyelı araçlarda sık gördüğümüz bir jant ve çoğu arabaya yakışıyor.Yani demek istediğim çağa ayak uyduralım. Tabi kide renkler ve zevkler tartışılmaz ama çağa ayak uydurmak lazım. Arkadaşın sorusuna gelecek olursam düşüncelerin guzel bende mat koyu mavi  kaplama dusunuyordum. Jant olarakda resimdeki porche jant yakışır. ( diğer resimdr benim kafamdaki düşünce mat mavi kaplamada olursa iyi olabilir)

4f41e88a0348b2e0996f681a1de79f10.jpg

IMG_3779-01-01.jpeg.jpg

Furkan İlker Özmen tarafından düzenlendi
Resim ekleme
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apaçi her yerde apaçi, Amerika'da da Avrupa'da da Türkiye'de de. Saçma örnekler yerine abartı olmayan fakat yakışan birçok şey yapabilirsiniz. Söylediklerinizin dışa hitap edenleri kullanışsız ve konforsuz. 

Örneğin st line paketinde gelecekleri alın. Üstüne sağlam bir jantla yürüyün. 

Yoksa yukarıda sayılanların hem keyif hem malzeme ömrü kimisi 2 ay kimisi 1 sene.

keyif senin para senin.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağa ayak uyduralım derken kullanmayı düşündüğün porsche jantı nın üretim tarihini biliyormusun?

Burda bu kadar kişide modifiye düşüncesi yok ama sende en iyisi var?

E peki ama tüm bunları söylerken kendinle çelişmesen ve daha da önemlisi kullandığın üsluba dikkat etsen nasıl olur?

1 saat önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

Bu forum kullanıcıların çoğu tabiri caise eski kafa. Günümüzde ülkemizde ve dünyada ki modifiye akımı (royal stance, jdm vb) ile bu arkadaşın sorusuna cevap veren kişilerin modofiye düşüncesinin hiçbir alakası yok. Mesela audi jantı takarsan özenti olur demiş bi arkadaş resimde ki porche jantı günümüz modifiyelı araçlarda sık gördüğümüz bir jant ve çoğu arabaya yakışıyor.Yani demek istediğim çağa ayak uyduralım. Tabi kide renkler ve zevkler tartışılmaz ama çağa ayak uydurmak lazım. Arkadaşın sorusuna gelecek olursam düşüncelerin guzel bende mat koyu mavi  kaplama dusunuyordum. Jant olarakda resimdeki porche jant yakışır. ( diğer resimdr benim kafamdaki düşünce mat mavi kaplamada olursa iyi olabilir)

4f41e88a0348b2e0996f681a1de79f10.jpg

IMG_3779-01-01.jpeg.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Çağa ayak uyduralım derken kullanmayı düşündüğün porsche jantı nın üretim tarihini biliyormusun?

Burda bu kadar kişide modifiye düşüncesi yok ama sende en iyisi var?

E peki ama tüm bunları söylerken kendinle çelişmesen ve daha da önemlisi kullandığın üsluba dikkat etsen nasıl olur?

Bu jantları üste para verseler yine aracıma takmam 

• Beğen 3
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.