Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navimex Android Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, öncelikle katılıyorum cihaz kullanışlı ve seri fakat benim birşey dikkatimi çekti farkındaysanız kontak kapatınca kapanıyor şeklinde yazı çıkıyor fakat cihaz stand-by moduna geçiyor. Kontak açtığınız anda cihaz hemen açılıyor sonuçta android cihaz hemen bir anda açılması direkt olarak uyku moduna geçtiğini gösteriyor. Benim sorum ise buna bağlı olarak akü zayıflaması/bitmesi sıkıntısıyla karşılaşan oldu mu ? Zira bende sürekli olarak bu problem mevcut ve şuan cihazdan şüpheleniyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Emre Akbs yazdı:

Merhabalar, öncelikle katılıyorum cihaz kullanışlı ve seri fakat benim birşey dikkatimi çekti farkındaysanız kontak kapatınca kapanıyor şeklinde yazı çıkıyor fakat cihaz stand-by moduna geçiyor. Kontak açtığınız anda cihaz hemen açılıyor sonuçta android cihaz hemen bir anda açılması direkt olarak uyku moduna geçtiğini gösteriyor. Benim sorum ise buna bağlı olarak akü zayıflaması/bitmesi sıkıntısıyla karşılaşan oldu mu ? Zira bende sürekli olarak bu problem mevcut ve şuan cihazdan şüpheleniyorum..

Merhaba,

Benim araçta nevitech AX-1022K cihaz var onda böyle bir sıkıntı yok. Kontağı kapatınca cihaz komple kapanıyor ve tekrar açılması biraz zaman alıyor. Sadece geri vitese takınca direk ekran geliyor android   programın açılmasını beklemiyor.

Cihaz linki: https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=54&pid=816

Evren Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki sonradan kendi taktırdığım bir player.
Dediğiniz gibi kontağı kapatınca uyku moduna geçiyor.

Uyku modunda çok küçük bir akım çektiğini düşünüyorum.
Zaten problem oluştursa firma böyle bir şey yapmazdı.

Ben cihazı takalı 2 seneye  yaklaştı, herhangi bir akü problemi olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sık sık aküm bitiyordu bi ihtimal multimedyadan diye düşündüm ama sorun sigorta kutusundanmış,  dediğiniz gibi çekse bile çok düşük bir akım çeker koskoca akü telefon bataryası değil sonuçta ?

--6 dakika sonra eklendi--
53 dakika önce, Evren Kılıç yazdı:

Merhaba,

Benim araçta nevitech AX-1022K cihaz var onda böyle bir sıkıntı yok. Kontağı kapatınca cihaz komple kapanıyor ve tekrar açılması biraz zaman alıyor. Sadece geri vitese takınca direk ekran geliyor android   programın açılmasını beklemiyor.

Cihaz linki: https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=54&pid=816

Yalnız cihaza şimdi baktımda bendekinin arayüzünden daha yeni görünüyor hoş bendekinin modelini de bilmiyorum cihaz içerisinde bulamadım modelini ama navimex olduğuna eminim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.03.2019 - 22:18 tarihinde, Emre Akbs yazdı:

Ben bundan emin değilim.  Benim arabada Navimex 7.1 var ve ön güvenlik kamerası da 70mai.  70mai   Navimex multimedyanın 1. USB çıkışına bağlı . Elektrik kesildiği anda kaydı kesiyor, geldiği anda kaydı başlatıyor. Kapıyı açmamla Navimex kapaniyor ve anında kamera da  kapanıyor bu durumda Navimex elektriği kesiyor demektir. 

Navimexte sürekli stand byda kal, 30 sn 1 dk 5 dk sonra kapat gibi seçenekler mevcut . İstediğinizi ayarlayabilirsiniz. 

Yine de şüpheleniyorsanız ayarlarda (gelişmiş ayarlar olması lazım) stand by süresini ayarlama seçeneği var. Sizinki şu an sürekli standby da kal durumunda.  onu 30 saniyeye getirirseniz her seferinde kapanır ( ama açılması 1 dakikayı buluyor). Ben haftada 1 kez akşam bu şekilde kapatıp diğer günlerde stand by da tutuyorum. Şimdilik sorunum yok. 

Bu arada Yandex Navigasyon Ford ile anlaşmış. Yandexi açınca  Yandex +Ford logosu ile açılıyor. İşaretçiyi de istersen focus ile değiştirebiliyorsun. Ben değiştirdim kırmızı bir sedan koydu. Benim araba kırmızı HB ama olsun 

IMAG0969.thumb.jpg.3f11d6e67d4c78f9905e382ec2213fbd.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Ben bundan emin değilim.  Benim arabada Navimex 7.1 var ve ön güvenlik kamerası da 70mai.  70mai   Navimex multimedyanın 1. USB çıkışına bağlı . Elektrik kesildiği anda kaydı kesiyor, geldiği anda kaydı başlatıyor. Kapıyı açmamla Navimex kapaniyor ve anında kamera da  kapanıyor bu durumda Navimex elektriği kesiyor demektir. 

Navimexte sürekli stand byda kal, 30 sn 1 dk 5 dk sonra kapat gibi seçenekler mevcut . İstediğinizi ayarlayabilirsiniz. 

Yine de şüpheleniyorsanız ayarlarda (gelişmiş ayarlar olması lazım) stand by süresini ayarlama seçeneği var. Sizinki şu an sürekli standby da kal durumunda.  onu 30 saniyeye getirirseniz her seferinde kapanır ( ama açılması 1 dakikayı buluyor). Ben haftada 1 kez akşam bu şekilde kapatıp diğer günlerde stand by da tutuyorum. Şimdilik sorunum yok. 

Bu arada Yandex Navigasyon Ford ile anlaşmış. Yandexi açınca  Yandex +Ford logosu ile açılıyor. İşaretçiyi de istersen focus ile değiştirebiliyorsun. Ben değiştirdim kırmızı bir sedan koydu. Benim araba kırmızı HB ama olsun 

IMAG0969.thumb.jpg.3f11d6e67d4c78f9905e382ec2213fbd.jpg

Ayarları o kadar kurcalamama rağmen bunu görmemiştim akşam tekrardan detaylıca bir kurcalayayım. Yandex naviyi bende kullanıyorum gayet kullanışlı dediğiniz gibi imleç değişiyor falan gayet hoş duruyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.