Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navimex Android Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, dün aracıma Navimex android tabanlı multimedya sistemini taktırdım. Cihaz çok güzel, seri ve kullanışlı, içinden hesapta olmayan birde araç içi kayıt cihazı çıktı, cihaz kendi hafızasına kayıt yapıyor. dün çok geç kaldığımdan resim çekemedim, fazlada kurcalayamadım ama google playden bir çok uygulamayı destekliyor, en çok merak ettiğim ibb trafik uygulamasıydıki onuda çalıştırıyor. 

herşey iyi güzelde en sevmediğim tarafı cihaz ekranı bariz yukarı bakıyor, benim koltuk yükseklik ayarı en altta olduğundan mıdır bilmiyorum ama ekranın yukarı bakması ciddi bir görsel sıkıntı, opel guruplarında bu şekilde değildi ekranlar. bu ekran bakış açısı tüm markalarda bu şekilde mi yoksa sadece navimex'e mi özel acaba

8Z8j9d.jpg

Emrah yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet aynı cihazdan bende taktırdım dediğiniz gibi biraz yukarı bakıyor.diğer cihazlarda da aynı olmalı diye düşünüyorum.genel olarak cihazlar marka hariç aynı  duruyor.taktırdığım yer ve cihaz.

http://navigasyonstore.com/ford-focus-3-android-4-4-multimedya-navigasyon-cihazi-navimex/

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun cihazınız, geçen hafta bu cihaz için navimex teknik servisini aradım, cihazın otomatik park ve sesli komutu destekleyip, desteklemediğini sordum net bir cvp vermediler, acaba sizin arabada sesli komut özelliği varmı, destekliyormu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, murat altındal said:

Öncelikle hayırlı olsun cihazınız, geçen hafta bu cihaz için navimex teknik servisini aradım, cihazın otomatik park ve sesli komutu destekleyip, desteklemediğini sordum net bir cvp vermediler, acaba sizin arabada sesli komut özelliği varmı, destekliyormu ?

aracım 2014 focus 3 style plus.park asistanı var.park asistanını tanıyor ancak yazılar İngilizce çıkıyor.navimex genel merkezine sordum.su an için dil seçeneğinin İngilizce olduğu park asistanı olan fazla araca takmadıkları için şu anda olmadığı  android olduğu için geliştirilme çalışmaların yapacakları ancak süre veremediler.ancak yabancı dil bile olsa renkli oklarla yönlendirme yaptığı için sorun yok.sesli komut için ise ne olduğunu pek çözemedim olup olmadığını bilmiyorum.

1 dakika önce, Alparslan Özaslan said:

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar merhaba, aracimin tam olarak 3 mu 3,5 mu oldugunu bilmiyorum :)  1 ay oldu alali ama cok fazla binmek nasip olmadi, arac 2014 trafige cikisli 2013 model titanyum.. Bu araci almak hic hesabimda yoktu, 1 gunde karar verip aldim. 

-Acilis suresi cok uzun degil renklerde uyumlu. 

-Benim cihazim sesli komutu desteklemedi, ayrica kolcak icind ki usblerde aktif olmadi, torpidoda usb var.

-benim aracimin orjinalinde park sensoru olmadigindan park asistani haricinde birsey soyluyemiyecegim.

-cihazi gittigidiyordan %10indirimli+100tlde puaniyla beraber uygun fiyata turkiye garantili aldim, cihazin aciklamasinda on kamera yazmiyordu, suan satan diger saticilara baktigimda bunkamera icn 75tl ek ucret isteyende var.  İcinden cikan arka kamerasi bizim araclarin plaka lamba kismina uymuyor, bunun icn saticidan kamerayi degistirip mecbur tampona monte ettirmek zorunda kaldim, cok hos olmadi ama baska yapack birseyim yoktu

Profil bilgisi girilmemiş arkadaşın (her ne kadar lütfen eksiksiz tamamlayın dediğimiz halde :) ) Göstergeler makyajsız olduğunu göstermekte.

Mobilden profil tam gibi gorunuyor ama yarin pc den bakar eksikleri tamamlarim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj sonrasi gec oldugu icin cok fazla bakamamistim cihaza ama bugun gun yuzuyle bir daha baktim :) ilk yazimda oldugu gibi ekran cok yukari bakiyor, oldukca sacma bi durum, bu ekranlari biliyorsunuzdur, ekrana direk karsidan bakarsaniz tum renkleri canli gorursunuz, ben yukari bakan ekrana oturdugum yerden bakinca soluk/hafif renkleri ve canliligi goremiyorum, diger markalar nasil bilmiyorum ama bunun bu sekilde oldugunu bilsem taktirmazdim.. Opel aracimda vardi, onunda on konsol yukari bakardi ama ekrana ona gore bir açı vermislerdi (cyclone) bunda resmen ezbere bi açı vermisler ama oda olmamis.. Ekran bakis acisi haricinde menuler android isletim sistemiyle harika ama..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Saruhan Özkan said:

iyi günlerde kullanın. Araç içi kayıt cihazı dediğiniz nedir? Neyi kaydediyo yani tam olarak? Görüntü-ses-izlediğiniz rota vs

Tesekkur ederim, kayit cihazi on cama takili ve seyir yonunu kayit etmektedir, kamera istediginiz acida donebilmekte. Ses ozelligi ve guzergah rotasini kayit edip etmedigi hakkinda bir bilgim yok ne yazikki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Emrah yılmaz said:

Tesekkur ederim, kayit cihazi on cama takili ve seyir yonunu kayit etmektedir, kamera istediginiz acida donebilmekte. Ses ozelligi ve guzergah rotasini kayit edip etmedigi hakkinda bir bilgim yok ne yazikki

evet kayıt kamerası ön cama takılıyır ve açısını değiştirebiliyorsunuz.sadece görüntü kaydı var ses kayıt etmiyor.kayıt yeri multimedya üzerinde ikinci bir sd kart yeri var.oraya kayıt yapıyor ancak benim konsülde usb girişi var.oraya flash bellek taktım.ayarlardan usb ye kayıt dedim flash belleğe kayıt yapıyor.görüntü kaliteside fena değil.kayıt yaparken hız bulunduğun yer konumlarını da kayır ediyor.isterseniz kendi ekranında izlerken konum bilgilerini gizleyebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 14.03.2016 at 19:03, Alparslan Özaslan said:

evet kayıt kamerası ön cama takılıyır ve açısını değiştirebiliyorsunuz.sadece görüntü kaydı var ses kayıt etmiyor.kayıt yeri multimedya üzerinde ikinci bir sd kart yeri var.oraya kayıt yapıyor ancak benim konsülde usb girişi var.oraya flash bellek taktım.ayarlardan usb ye kayıt dedim flash belleğe kayıt yapıyor.görüntü kaliteside fena değil.kayıt yaparken hız bulunduğun yer konumlarını da kayır ediyor.isterseniz kendi ekranında izlerken konum bilgilerini gizleyebiliyorsun.

Alparslan bey,

Konsül dediğiniz yer torpidoya sonradan konan usb kablosu mu yoksa kolçak içindeki orjinal usb yerimi? ( orjinal usb girişi bende çalışmadı da)

Flash bellek için bir araştırma yaptınız mı acaba max.kac Gb'ı destekliyor? servisi arayıp soracaktım ama hep öğle saatlerine denk geldim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.