Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2017 Ford Ka+ Avrupa'ya Geliyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford KA+ bu sene sonunda Avrupa'da satışa başlıyor.

Sedan olarak belirtilmemiş fakat KA’nın yanındaki artı ‘plus’ işareti sedan karoseri temsil ettiğini geçtiğimiz yıllardan biliyoruz.Ama Ford bu ismi tutup HB ile de kullanırsa sedan gelmez büyük ihtimalle ama böyle bir şey niye yapsın? Bence sedan geliyor.

Görseller 2015 brezilyan Ka Artı'ya ait.

Ford Ka+ 1.jpg

Ford Ka+ 3.jpg

Ford Ka+ 8.jpg

----

Focus Sedan'dan daha büyük bagajı var :kıhkıh: Ah şu sedancılar ne çektiniz be :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar çirkin ve kalitesiz ki bunu avrupaya getirirlerse milyonlar harcayıp getirdikleri mustang, edge falana yatırdıkları para yalan olur.

Şu araba ile aynı marka araca binmek istemezdim. 

ŞU araba Türkiyeye gelirse focusu satmayı ciddi ciddi düşünürüm.. 

ciddiyim  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, H. Cenk said:

O kadar çirkin ve kalitesiz ki bunu avrupaya getirirlerse milyonlar harcayıp getirdikleri mustang, edge falana yatırdıkları para yalan olur.

Şu araba ile aynı marka araca binmek istemezdim. 

ŞU araba Türkiyeye gelirse focusu satmayı ciddi ciddi düşünürüm.. 

ciddiyim  

Yapma hocam :)

HB kasa şirin duruyor, alınır bence.

Ama 2009 kasa KA daha güzel bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ka dediğin fiestanın küçüğü ve tek kapı olur.Muhakkak HB imsi olur.  Citroen C1 KIA picanto falan rakibi olur. 

Subkompakt sedan getireceklerse fiesta sedan getirsinler işte. 

4 kapı Ka nın hele ki sedan 4 kapı Ka ' nın avrupada satılacağını düşünmek çok romantik geldi bana. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Symbol'e rakip falan olamaz. Symbol hem oturmuş olduğundan hemde artık alışıldığından göze rahatsız edici gelmeyen bir görüntüsü var ve yıllardır başarıyla Türkiye yollarında. HB KA'nın gelmesini sonuna kadar destekliyorum fakat bu olmaz. Mitsubishi Attrage vakası olur ki o bu arabadan daha göze hoş geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önü başka arkası başka olmuş arabanın,kötü bi tasarım olmuş hakikaten. brezilya da kalsın hiç gelmesin bence :) brezilya böyle acayip modeller yapma konusunda bir numara zaten bkz. fiat siena. hala üretiliyor ve artık daha tipsiz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm Otosan bunu getirmek istiyorsa anladım sebebini. Fiesta satışı düştü .daha çok subkompakt satmak istiyorlar.  Fakat fiesta sedan getirseler fiesta imajı düşecek. onun yerine Ka sedan getirmeyi,  fiesta imajını bozmamak için istiyor  olabilirler. 

Ehh artık mustang ile edge arasına koyup öyle satarlar :D:D

Başlıkta avrupaya denmiş. Avrupada polonya rusya TR dışında kompakt/subkompakt sedan talebi var mı ? Bir tek ispanyada var sanırm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.